Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın19 Mart Pazar 2017 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları! Nuray Sayarı - Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları - Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Tarih: 19-03-2017 00:01:15 + -


Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum haberler detaylarıyla günlük olarak ''Günlük Burç Yorumları! Nuray Sayarı - Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları - Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri'' nelerdir. İşte detaylar...


 19 Mart Pazar 2017 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları! Nuray Sayarı - Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları - Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Burcunuzun; aşk falı yorumu, iş falı yorumu,dikkat falı yorumu ve para falı yorum haberler detaylarıyla günlük olarak ''Günlük Burç Yorumları! Nuray Sayarı - Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumları - Boğa Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri'' nelerdir. İşte detaylar...

 

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU : 

 Aşk sizin için oldukça cazip geliyor ancak onun bulmak için pek çabalamıyorsunuz. Yetkilinizin öngörüsüzlüğü sizi de etkiliyor ancak zamansız konuşmamalı ve yersiz kahramanlık yapmamalısınız. Maddi konularda zamanında yaptığınız yersiz harcamalar şimdi sizi zorluyor. Bu gün yapacağınız konuşmalarda ki aktif rolünüz sizi önemli hale getiriyor.

 

Boğa Burcu Erkeği
Boğa burcu erkeği burçlar içinde bir değerlendirme yaparken gerçekten ayrıcalıklı koyacağımız bir model diyebiliriz. Bir erkekten ne beklersiniz? İş hayatında başarı istersiniz, estetik değerleri güçlü olsun istersiniz, aile ve eşine bağlılık istersiniz. İşte bütün bunların hepsini boğa burcu erkeği kendi bünyesinde toplamıştır. Pratik bir insandır. Sorunları hemen halledebilir. Boğa burcu erkeği para konusunda çok iyi bütçe yapabilir. Para konusunda çok dikkatlidir. İyi kazanır ve iyi kazandığı gibi çokta iyi harcamasını bilir. Yerinde harcama yapmasını bilir. Dolayısıyla boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz, maddi açıdan bir kaygınız olmayacaktır. Bu konuda boğa burcu erkeği hakikaten güven verir. Bazen size biraz parayı tutucu gelebilir ama bu sizin içindir. Mesela boğa burcu erkeği bir yat seyahati yapmayı planlıyorsa, ki böyle durumlarda plancı olduklarından planları da hazırdır, yat kiralamak yerine, yatı satın almayı tercih eder. Boğa burcu erkeği kadına son derece saygılıdır. Onu kendi dünyasının kraliçesi gibi hissettirir. Çok iyi konuşabilir. Ses tonu güzeldir. Genelde kendini iyi ifade eder. Bazen aşırı sahiplenici olması, sizi sıkabilir. Boğa burcu erkeği bazen oturan boğa, bazen ise azgın bir boğadır. Bu durum onun sürprizleridir. Son olarak boğa burcu erkeği ile birlikte olacaksanız sakın ha sakın onu kızdırmayın...

 

Boğa Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Boğa burcu erkeği sakin bir yapıda olup, güzelliğe düşkün ve aşkla kendisini ifade etmek isteyen bir yapıya sahiptir. Boğa burcu erkeği aşk hayatında tutkulu, aşırıya kaçan, ilgiyi sevgi ifadesi olarak kabul etmeyen bir yapıdadır. Boğa burcu erkeği aşk hayatında önemli olan sakinlik, huzur, güven ve paylaşmaktır. Boğa burcu erkeği aşk hayatında huzur dolu, sakin ve sorunsuz bir partner olabilir. Boğa burcu erkeği ile aşk hayatında kavganın gürültünün ve tartışmanın olmadığı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Boğa burcu erkeği evine ve rahatlığına çok düşkün olduğundan, boğa burcu erkeği ile romantik vakitler geçirebilirsiniz. Boğa burcu erkeği aşk hayatında sakinliği ve rahatı tercih edeceğinden, böyle sürekli koşturan, ışıkların altında eğlenen bir tip değildir.

 

Boğa Burcu Erkeği Hangi Burçlarla Anlaşır?
Boğa burcu erkeği terazi burcu kadını, balık burcu kadını ve yengeç burcu kadını ile çok iyi anlaşır. Boğa burcu erkeği naif ve zarif kadınlardan hoşlanır. Boğa burcu erkeği ile balık burcu kadını iyi bir ilişki yaşayabilir zira balık burcu kadını zariftir, kibardır ve diksiyonu çok düzgündür güzel konuşur bu da boğa burcu erkeği nin ilgisini çekecektir. Boğa burcu erkeği hemen hemen bütün burç kadınları ile anlaşabildiği gözlemlenirken genelde boğa burcu erkeği ile oğlak burcu kadını, aslan burcu kadını ve yay burcu kadını ile pek anlaşamaz. Oğlak burcu kadını çok girişken ve gösterişlidir bu da boğa burcu erkeği nin pek ilgisini çekmez. Yay ve aslan burcu kadınları da aynı şekildedir.

 

Boğa Burcu Kadını Özellikleri
Boğa burcu kadını için Venüs gezegeni yönetici gezegendir. Dolayısıyla sakin yapılı bir kadındır. Düzeni çok sever. Gizli inatçı bir yapısı vardır. Son söyleyeceğini başta söyleyen insanlardan asla değildir. Boğa burcu kadını her şeyi tane tane yaşamayı sever. Pastel renklerden hoşlanır. Kendini rahat ifade edebileceği ortamlara hakim olmayı ister. Boğa burcu kadını ikili ilişkilerde ise coşkulu bir kadındır. Ancak özel hayatında kendini ifade ederken daha sakin bir kişiliğe bürünür. Boğa burcu kadını özellikle yemek yemeği, evinde keyif yapmayı çok sever. Boğa burcu kadını misafir ağırlamayı da sever ancak onun alanına müdahale edilmesinden hoşlanmaz. Akıl almaktan hiç hoşlanmaz. Ailesiyle ilişkisi çok güçlüdür. Boğa burcu kadını nın yönetici gezegeni Venüs olduğu için, güzelliklerin baskın olduğu bir burçtur ve haliyle boğa burcu kadını ndan çok fevri davranışlar görmezsiniz zaten bu tarz davranışlardan kendisi de hoşlanmaz. Boğa burcu kadını nın en büyük özelliği mesafeli davranmayı çok sever. Bir ortamda duruşuyla, zerafetiyle, tepkileriyle onu hemen tanırsınız ve bu boğa burcu kadını dır dersiniz. Kendisine saygı duyulmasını sever.

 

Boğa Burcu Kadını nın Aşk Hayatı Nasıldır?
Boğa burcu kadını duygularını zaman içinde göstermeyi sever, dolayısıyla önce karşı taraftan ilgi görmeyi ister. Sevgiyi hep karşı taraftan bekler. Yönetici gezegeni Venüs olduğu için boğa burcu kadını lüksü, zerafeyi, keşfetmeyi, seyahati sever. Onunla iyi bir aşk yaşamak için onunla gezmek, paylaşmak çok önemlidir. Boğa burcu kadını na yaklaşırken yapılacak en büyük yanlışlık ona direkt olarak sevgi sözcükleri fısıldamaktır. Bundan hoşlanmaz. Boğa burcu kadını flört etmeyi sever. Sabırlı yanından dolayı da boğa burcu kadını ilişkiye zaman vermek ister. Flörtü biraz uzun tutabilir. Dolayısıyla ilişkiye çevirdiğinde, karar vermiştir, biliyordur ve çokta sağlamcıdır. İlişkinin başlama zamanını en iyi boğa burcu kadını kararlaştırabilir.

 

Boğa Burcu Kadınını Etkilemenin Yolları
Boğa burcu kadını nın yönetici gezegeni Venüs olması nedeniyle, her şeyin lüksünü, güzelini çok sever. Boğa burcu kadını hediyeden hoşlanır. Şık şeylerden hoşlanır, jestlerden hoşlanır. Ancak boğa burcu kadınını etkilemenin en büyük püf noktası, zoru sever. Mesai harcamyı sever. Kafa yormayı sever. Bulmaca çözer gibi beğendiği insanı düşünmeyi sever boğa burcu kadını. Sıradan, kolay elde edilen ve her şey önüne sunulan bir ortamı eleştirir. Kolay çok sevmez boğa burcu kadını. Zaten boğa inatçı bir burç olduğundan, uğraşma, didinme ve mücadeleden hoşlanır. Boğa burcu kadını özellikle ilişkide kendi emeği olsun ister. Karşı tarafın da tarzı olsun ister. Öyle her şeyi önüne sermek, bir eli yağda bir eli balda olsun kesinlikle istemez. Boğa burcu kadınını etkilemenin en iyi yolu, güzel bir gömlek giydiğinizde ve sade bir kafeye götürdüğünüzde dünya görüşünüzü anlatırsanız, boğa burcu kadını çok eğlenecektir. Sanattan çok hoşlanır boğa burcu kadını. Sinema, tiyatro gibi bütün aktivitelere vardır. Ancak boğa burcu kadını geceleri çıkmayı pek sevmeyebilir. Evcimen bir yapısı olduğundan, geç saatte dışarıda olmak onu pek mutlu etmeyebilir.

 

Boğa Burcu Kadını Cinsellik Yaklaşımı Nasıldır?
Boğa burcu kadını cinsellik açısından her ne kadar yönetici gezegeni Venüs olsa da, cinsellikte biraz tutuktur ve kendini baskı altında hisseder. Dolayısıyla boğa burcu kadını cinsellik konusunda oluşturduğunuz o sinerji ve enerjiyi çok çabuk kırabilir ve konsantrasyon bozukluğu yaşar. Boğa burcu kadını cinsellik konusunda partnerinin çok çabuk ilgisini dağıtabilir. İster istemez düşünen, detaylarda boğulan birisi olduğu için, boğa burcu kadını cinsellik konusunda başarıyı elde edemeyebilir. Hatta kendisini yanlış ifade edebilir. Boğa burcu kadını günlük hayatta partneriyle her ne kadar dokunarak iletişim kurmayı sevse de, baş başa kalındığında özellikle cinsellik konusunda daha kontrolcü olduğundan kendisini rahat ifade edemez. Dolayısıyla boğa burcu kadını cinsellik konusunda istediği başarıyı zaman zaman yakalayamayabilir. Bu konuda anlayışlı olmak en iyi çözümdür.

 

Boğa Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
Boğa burcu kadını gizli liderdir. Dolayısıyla yönetilmekten ziyade, birlikte olduğu erkeği yönetmekten hoşlanır. Boğa burcu kadını lüksü çok sevdiği için yaşam kalitesi olan erkekleri tercih eder. Yani boğa burcu kadını yengeç, terazi ve yay erkeleri ile çok iyi anlaşabilir. Bu burçlarıne erkekleri entellektüeldir ve lüksü severler. Dolayısıyla boğa burcu kadınının ilgisini çabuk çekebilirler. Boğa burcu kadını oğlak burcu ile hiç anlaşamaz. Zıtlaşır. Akrep burcu erkeği ile ticaret ve para konusunda çok iyi anlaşır ancak, ilişkiye gelindiğinde aynı başarı söz konusu olmayabilir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI