Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın19 Mart Pazar 2017 İkizler Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

Tarih: 19-03-2017 00:01:07 + -


İkizler Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? İşte detaylar...


19 Mart Pazar 2017 İkizler Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadınının Özellikleri

İkizler Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? İşte detaylar...

İkizler Burcu Erkeği
İkizler Burcu Erkeği Genel Özellikleri

İkizler burcu erkeği gerçekten farklıdır. Bu farklılık onun zorluğundan kaynaklanır. Yani İkizler burcu erkeği ile yaşamak zordur. Ama hiçbir şey insanı zor elde edilen kadar da mutlu etmez sanırım. Bu yüzden ikizler burcu erkeği ile bir hayat sürmek, zor olduğu gibi bir o kadar da keyifli olabilir. Peki İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak neden zordur? Çünkü İkizler burcu erkeği sürekli hareket halindedir. Onun bu hareketi, hem fiziksel, hem duygusal hem de zihinseldir. Bugün size aşk sözcükleri fısıldayan, taptığını söyleyen İkizler burcu erkeği, yarın bambaşka bir mekanda ve farklı bir kadına aynı sözcükleri söyleyebilir. Hatta bu durumdan sizin haberiniz bile olmayabilir. İkizler burcu erkeği bunu yaparken size söyleme gereği hisstemez ve sevgisi de hızlıca yön değiştirebilir. Öyle ki, bir bakarsınız sizi bırakıp gitmiştir ve arkasına bile dönüp bakmamıştır.

Ancak İkizler burcu erkeği ile birlikte olmak size çok şey katacaktır. Hayatı öğrenmek, yaşamı öğrenmek ve değerli kılmak adına birşeyler öğretecektir. İkizler burcu zodiac’ın üçüncü burcudur. Onun için büyümeyen, çocuk kalan burcu diyebiliriz. 60-70 yaşlarına da gelse İkizler burcu erkeği o çocuksu ruhunu kaybetmeyecektir. Taklitler yapabilir, şaklabanlıklar yapabilir, espiriler yapabilir ve etrafındakileri eğlendirebilir. İkizler burcu erkeği ile birlikteyseniz, onunla çok ciddi konuları konuşmayacaksınız. Ağır konuları gündeme getirirseniz veya ciddi konuşmalar yaparsanız, İkizler burcu erkeği bundan hemen vazgeçecektir ve muhtemelen sizden uzaklaşacaktır.

Eğer bir İkizler burcu erkeği ile birlikteyseniz, bilin ki asla yalnız olmayacaksınız. Mutlaka onun hayatında başka birileri de olacak. Aslında başkalarıyla birlikte olması da sizi sevmediği anlamına gelmeyecektir. Çünkü İkizler burcu erkeği hep çeşitlilikten ve çok seslilikten hoşlanır ve etrafında sürekli birileri olsun ister. Bu özelliğiyle İkizler burcu erkeği için oldukça arkadaş canlısıdır demek mümkündür. Aşırı derecede flörtçüdür. Konuşmaktan, iletişim kurmaktan hoşlanır. Fikri alışverişi yapmaktan hoşlanır. Ama tabi bütün bunları yaparken de, siz yalnız olmayacaksınız bunu kabul etmeniz gerekir.

 

İkizler Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları
İkizler burcu erkeğini etkilemenin yolları ndan ilki öncelikle gizemli olmak gerekir. Yani sizi tanımaya çalışırken, temel bilgilerinizi verdikten sonra mümkün olduğunca gizemli olmaya çalışın çünkü İkizler burcu erkeğini etkilemek için bu şarttır. İkizler burcu erkeğini etkilemenin diğer yolu ise biraz çelişkili davranmaktır zira İkizler burcu erkeği kendi içinde çelişkilidir. Yani İkizler burcu erkeğinin sevmediği davranışlarda bulunmanız onu etkilemek için iyi bir oyun olabilir. İkizler burcu erkeği konuşmacı bir burç olduğundan, girdiğiniz ortamlarda veya sosyal çevrede onun sözünü kesmemeli ve onu motive edecek davranışlarda bulunmalısınız bu sayede İkizler burcu erkeğini etkilemek son derece kolay olacaktır. İkizler burcu erkeği merkür den dolayı çift düşünce ve çift zekaya sahiptir. Dolayısıyla hayatında hep bir olasılık ve ihtimal vardır. Her düşündüğünün tam zıttını da düşünebilir. Elinizden geliyorsa İkizler burcu erkeğinin kafasını karıştıracak ikilemlerde bulunmanız İkizler burcu erkeğini etkilemek için iyi bir yol olacaktır.

 

İkizler Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanmaz? İkizler Burcu Erkeği Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
İkizler burcu erkeği coşkulu kadınlardan hoşlanır. Temkinli kadınlardan hoşlanır. Ortamı ve çevreyi kontrol eden ve nerede nasıl davranacağını bilen kadınlar İkizler burcu erkeğinin hoşlandığı kadınlardır. Anne teması İkizler burcu erkeği için çok önemlidir. Bu nedenle İkizler burcu erkeği birlikte olduğu kadınlarda bilgi, zeka ve kültür arar. Kültürlü ve iyi bir giyim zevkine sahip kadınlar İkizler burcu erkeği nin hoşlandığı kadınlardır. İkizler burcu erkeği karşısındaki kadının ifade biçimine ve gizemli davranışlar sergilemesinden çok hoşlanır bunun yanında eğitim de onun için çok önemlidir.

İkizler burcu erkeği kendini ifade edebilen bir yapıdadır dolayısıyla ilişkide de karşısındaki kadının kendini ifade edebilen biri olmasını ister. Bu bağlamda İkizler burcu erkeği terazi burcu kadını ve kova burcu kadını ile oldukça iyi anlaşacaktır. Aynı zamanda yay burcu kadını da neşesi, kendini yenileyebilen yapısı nedeniyle İkizler burcu erkeği nin dikkatini çekecektir. İkizler burcu erkeği aslan burcu kadını ile anlaşamaz. Özellikle aslan burcu kadını İkizler burcu erkeği ne zor ve çelişkili gelir. Aynı zamanda ilgiyi seven İkizler burcu erkeği başak burcu kadını ile çok çabuk çatışabilir ve zıt düşebilirler.
 

İkizler Burcu Kadını
ikizler burcu kadını Merkür tarafından yönetilir. Zekayı ifade eder. Akıllı kadınlardır. Çelişkileri çok fazladır. Git gelleri olan bir kadındır ikizler burcu kadını. Kendilerini giysilerindeki renklerle ifade etmeyi severler. Çünkü ikizler burcu kadını renklerle kendini ve gündelik ruh hallerini ifade ederler. Çok sık duygu değişimi yaşarlar, dolayısıyla ikizler burcu kadını mutluluk ve mutsuzluk arasında sürekli git gel yaşar. Hayalperest olmasına rağmen, ikizler burcu kadını mantığıyla hareket etmeyi iyi bilir. Güçlü bir zeka ve mantığa sahiptirler. Kendilerini kolay kolay mağlup hissetmezler. İkizler burcu kadını yönetici vasıflarından çok, iş bitirici bir vasfa sahiptir. Flörtü sever ancak uzun vadeli ilişkileri tercih eder. İkizler burcu kadını yaşamında kaliteli çok sever, özgürlüğüne düşkündür ve konfordan hoşlanır. Genelde ikizler burcu kadını iş bitiriciliği sebebiyle şirketler aranan elemandırlar.

 

İkizler Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?
İkizler burcu kadını ikili ilişkilerde zoru sever. Uğraşmaktan hoşlanır. Işıltılı ve pırıltılı bir karakteri vardır. Neşelidir. Çevresini ve toplumu hareketlendirmeyi çok sever. İkizler burcu kadını hoşlandığı kişi üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir öncelikle bunu yıkmak gerekir. İkizler burcu kadını na duygularınızı direkt olarak ifade etmenizde fayda vardır. Bu durumdan asla çekinmemelisiniz. İkizler burcu kadını duygularınızı ifade etmenizi dinlemekten çok hoşlanacaktır. İkizler burcu kadınına duygularınızı anlattıktan sonra geri çekilmenizi tavsiye ederim çünkü ikizler burcu kadını sizin duygularınızı duyduktan sonra sizi sınamaya çalışacaktır. Dolayısıyla onu yalnız bırakırsanız, İkizler burcu kadını ilişkiyi oturtmak için elinden geleni yapacaktır. İlk zamanlarda ısrarcı olmamanız artı puandır.

 

İkizler Burcu Kadını Hangi Burçlarla İyi Anlaşır?
İkizler burcu kadını genelde hayat dolu, coşkulu insanları tercih eder. Aslan, koç ve yay burcu erkeği ile oldukça iyi bir ilişki yaşayabilir. Ancak uzun vadeli ilişkilerde birbirlerinden çok hızlı sıkılabilirler. İkizler burcu kadını en rahat kendi gurubundan birlikteliklerle mutlu olabilir. Yani ikizler burcu kadını kendi ile benzer bakış açısına sahip olan terazi, kova ve ikizler burcu erkeği ile uzun birliktelikler yaşayabilirler. İkizler burcu kadını bir başak erkeği ile çok zıt düşebilir. İkisi de Merkür olduğu için, başak burcu erkeği ile çok rahat polemik yaşar. Aynı şekilde boğa erkeği ile de İkizler burcu kadını sorun yaşayabilirler. Boğa burcu erkeğinin rahatlığı İkizler burcu kadını nı sıkabilir.

 

İkizler Burcu Kadını Cinsellik Konusundan Nasıldır?
İkizler burcu kadını Merkür kontrolünde olduğundan, cinselliğe bakış açısı romantik veya duygusal değildir. İkizler burcu kadını cinsellik konusunda tutkudan, şehvetten ve cinsellikte uç noktalardan fazlasıyla hoşlanır. İkizler burcu kadını cinsellik konusunda körü körüne yaşama derecesinde hoşnut kalabilir. Cinsellik konusunda kendini ifade etmekten çok hoşlanır. Bir ilişkide sadece romantizm ve aşk varsa o ilişki ona yeterli gelmeyebilir çünkü İkizler burcu kadını cinsellik konusuna çok önem verir. Cinsellik yoksa sorun yaşar. İkizler burcu kadını cinsellik konusudna tek düzelikten asla hoşlanmaz. Partnerinin de bu şekilde davranmasını ister. Cinsellik konusunda renklilikten ve çok yönlülükten hoşlanır.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI