Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altınİkizler burcunu neler bekliyor? Rezzan Kiraz burç yorumları - Haberlerdetayi.com

Tarih: 04-04-2017 00:01:15 + -


Günlük Burç Yorumcusu Astrolog Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. İşte bugünkü burç yorumlarınız ve burcunuzun genel özellikleri


İkizler burcunu neler bekliyor? Rezzan Kiraz burç yorumları - Haberlerdetayi.com

Ünlü Astrolog Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. İşte bugünkü burç yorumlarınız ve burcunuzun genel özellikleri


İKİZLER BURCU;

(21 Mayıs - 21 Haziran)

Gezegeni : Merkür
Grup : Hava
Uğurlu Rengi : Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Akik, İnci
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili İkizler saat 00:57 Jüpiter-Chiron karşıtlığıyla Çarşamba günümüz başlıyor. Ailemiz, geçmişimiz, özlemlerimiz, güvencemizle alakalı olarak bir hayli endişeli hatta bazen gereğinden fazla eleştirel tavırlar gösterebiliyoruz. Bu aile içinde hakikaten sorunlara yol açabilen ve sizi dış dünyada verimsiz çalışmaya sürükleyen bir durum. Kimi İkizler mensubu ise, tam tersine kendisini ailesine, evine, geçmişine öylesine hizmet etmeye alıştırmış ki, sanki siz olmasanız yuvanızda hiçbir şey yolunda gitmeyecek. Eğer size, bu yazdıklarım tanıdık geliyorsa, o zaman tavsiyem mutlaka makul ölçülerde bir düzen içinde yaşamak, işinize ve ailenizle ilgili konulardaki ideallerinizi tekrar gözden geçirmenizdir. Böylece dışarıda başarılı ve verimli çalışırsınız, evinizde ise aradığınız huzuru ve düzeni yakalarsınız. İş-ev arasındaki yaşamın sağlıklı bir şekilde dengeye kavuşturulmasında yarar var.
Saat 04:46-5 Kasım saat 05:22 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, başkalarının da bakış açılarına, görüşlerine bir kulak verelim. Üstümüze düşen görev ve sorumluluklarımızın farkında olalım. Yakınlarımızla, iş ortamında, aşk hayatında biraz daha tedbirli olalım. Ani kararlar vermekten kaçınalım. Bu zaman dilimi içinde, düşünceleriniz ve çevrenizle alakalı her türlü girişim konusunda mantıklı davranmanız ve kendinizi ifade edebilmeniz zor olabilir. Sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Boşluk süresini, rutin işlerinize ağırlık vererek geçirmenizde yarar var.

2 Kasım'da Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde odaklanmanın işaretçisi. Belli bir mesafeyi tutarak karşımızdakiler ile iletişim kuruyoruz. İşsizlik problemi olanlar için de hangi iş alanını tercih edeceklerine dair odaklanarak düşünme olabilir. Güven unsurunu elden bırakmamalıyız.

8 Kasım ve 12 Kasım'da Venüs ve Mars Terazi burcunda seyrine başlıyor. Aşkı müjdeleyen bir dönem. Kasım ayının en nefis enerjisi diyebiliriz. Bu dönem bize hayatın güzel yanlarını gösterecektir. Huzuru ve adaleti bulabiliriz. Barış duygusu ile aşktaki problemler ortadan kalkabilir.

11 Kasım tarihinde Yeniay Akrep burcunda seyrine başlayacak. Her Yeniay umuttur. Bir umuda vesiledir. İş hayatı ve sağlıkla ilgili meselelerde isteklerimizi tartacağımız bir dönem olacak. Arka planda aşk konusunda düşüncelerimiz olabilir. Bu Yeniay ile kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz.

20 Kasım ve ardından 21 Kasım'da Merkür ve Güneş Yay burcunda seyrine başlıyor. Aldığımız kararları düşünebiliriz. Sorunlarımızı gözden geçirerek birbirimize karşı açık ve dürüst olmalıyız. Partnerimize karşı şeffaf olmalıyız. Hayal kırıklığı yaşamamak için ne istediğinizi bilmelisiniz.

26 Kasım tarihinde Dolunay İkizler burcunda oluşacak. Bu görünümde ikili ilişkiler ve iş hayatıyla ilgili konularda ne istediğimizi kafamızın içinde oturtmalıyız. İdeallerimizi, vizyonumuzu bilmeliyiz. Gözümüzü çok yukarılara dikmemeliyiz. Her şeyi oldu bittiye getirmeden dikkatli hareket etmeliyiz. Temeli sağlam olan iş ve ilişkilere yönelin.

Her şey gönlünüzce olsun.

AŞK VE İLİŞKİLER
1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Venüs süresince, öne çıkan en önemli olgu, aşk hayatınızdır. Ayrıca fiziksel ve ruhsal anlamda kaliteye, konfora, uyuma bir hayli önem verirsiniz. Eğer aşkta mutlu iseniz, huzurlusunuzdur. Tam tersi durumda hemen duygusallaşır, şöyle iç dünyanıza çekilerek geçmişi anarsınız. Aşk anlamında yılın güzel enerjilerinden biri olarak Venüs geçişi, şans verir. Sürpriz aşkları işaret eder. İlişkinizi güzelleştirir. Bekar İkizler için, yeni bir tanışmanın göstergesidir. Kendinizi huzurlu, mutlu ve uyumlu şekilde dışa yansıttığınız zamandır.
9-15 Kasım arası: 12 Kasım-3 Ocak 2016 tarihleri arasında Mars-Terazi burcunda ilerleyecek. Aşk yaşamınızda genel olarak bu dönem çok fazla baskın olmaya çalışmadan, ancak bir ilişki hakkında ciddi kararlar vermek yerine ortama, şartlara göre hayatın keyfini çıkarmak taraflısı olacağınız zamandır. Flört etmek, bazen aynı anda iki ayrı ilişkiyi sürdürmek, kendinizi fazla yormadan, sorunlarla yüzleşmeden her şeyi oluruna bırakmak hali, sürecin etkileri arasında yer alır. Ancak haftanın şöyle geneline baktığımızda ilişki anlamında 13 Kasım tarihindeki görünümü olumlu buluyorum.
16-22 Kasım arası: 20 ve 21 Kasım tarihlerindeki Merkür ve Güneş-Yay geçişleri, bu yıl Satürn-Yay geçişiyle örtüşüyor. Bu durumda anlamı da farklılaşıyor. İlişkilerde artık maceracı, gelir geçer tarzda düşünmüyoruz. Tamamen ciddi anlamda hayata bakış açımızdan, geleceğe kadar her noktayı dikkatli ve tedbirli bir şekilde gözden geçireceğiz. Farklı bir dil, din, görüş ve ülküye sahip kişiyle tanışmak mümkün olabilir, bu beraberliği sürdürmek adına mücadele verilebilir. Eş başka bir yerde çalışan, yaşayan biri olabilir. Ancak şunu belirteyim ki, Satürn etkisi ilişkilerde sorumluluk almak, hoşgörülü olmayı bilmek-öğrenmek, ilişkileri yapılandırmak, ciddi düşünmek demektir.
23-30 Kasım arası: 24 Kasım tarihinde iki görünüm meydana gelecek. Bu genelde çabuk başlayan bir ilişkinin göstergesi olabilir. Her iki taraf da birbirine bir anda yaklaşır ve hoşlanır. Ancak bu hoşlanma ciddiyete dönüşme aşamasında mercek altına alınmalı ve iyici düşünülmelidir. Hayat görüşleriniz, ilişkiden beklentileriniz dürüstçe konuşulmalıdır ki, problem yaratmasın.
26 Kasım tarihinde burcunuzda oluşacak Dolunay, ilişkide karşı tarafın kendinden yana düşündüğünü, kendini merkeze alarak, isteklerini elde etmeye çalışacağın gösteriyor. Bu durum bizim bakış açımıza uymayabilir. Bu da anlaşmazlıklara yol açabilir. Satürn-Neptün görünümüyle örtüşen bu Dolunay, beraberliklerde hayal kırıklığı yaşanmasına yol açabilir.

İŞ VE KARİYER
1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatında, özellikle pürüzleri, problemleri en kısa yoldan çözmek isteyeceğiz. İşimize geleni çok iyi bileceğiz. Bir şeyi kafamıza takmaya görelim. Onu halletmeden pek rahat etmeyeceğiz. Biraz çıkarlarımıza düşkün olabiliriz. Gerektiğinde kimlerle iş birliği yapmamız gerektiğini biliriz. Kimseye pek bir şey anlatmayız. Çünkü bunun bize karşı koz olarak kullanılmasını istemeyiz.
9-15 Kasım arası: 11 Kasım tarihinde Akrep burcunda oluşacak Yeniay, çalışma hayatınız, sağlığınız, günlük hayattaki uğraşılarınız, projeleriniz, işteki verimliliğiniz hususlarında önem taşıyor. Bu Yeniayın yöneten güç Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, özellikle sanatsal çalışmalarda aktif olarak yer almanızı, insanlarla iyi ilişkileriniz, popülerliğinizle başarılı işler çıkarmanızı destekliyor. Yeniayın oluştuğu günkü Güneş-Jüpiter görünümü, bilgi düzeyin, entelektüel yönleriniz, başkalarını etkileme gücünüz başarılı işler için start vermenizi sağlayabilir. Ev ve ofis çalışmaları, sağlıkla alakalı konular, mistik faaliyetler, araştırmacılık gibi alanlarda yenilik anlamında olumlu gözükmektedir.
16-22 Kasım arası: 17 Kasım tarihindeki görünüm, çalışma hayatınızla ilgili konularda inceleme, düzenleme, analiz etme, derinlikli bakma, gözlemde bulunma ve işler hale getirme yönünde yapılacak görüşmelerin işaretçisidir. İşin gelişimi ve doğru bir temele oturtulması için tabii ki bu bakış açısı olumludur. Ancak bir ortamda bulunduğumuzu, sözel anlamda gerektiğinde esnek düşünmeyi, konuşmayı bilmek lazım. Bir de sağlık kontrollerimizi yaptıralım. İşe giriş veya işten ayrılma gibi durumlarda sosyal haklarımızı gözetelim. Ofis açmayı düşünüyorsak veya evde çalışacaksak ne gibi düzenlemeler lazım, bir bakalım.
23-30 Kasım arası: Bu hafta başkalarının görüşleri, öne sürdükleri fikirleri, bizimle aynı olmayabilir. Görüş farklılığı iş ortaklıklarında, işverenlerle alakalı meselelerde amacımıza ulaşmamızın önünde duvar oluşturabilir. Size karşı kendi görüşlerini dayatmaları, yargılamaları gerilim yaratabilir. Hedefe ulaşmak için, hem karşıt görüşte olan kişilerle hem de mesleki projelerimiz, planlarımızla alakalı tekrar bir gözden geçirmede bulunmak faydalıdır.

PARA
1-8 Kasım arası: 6 Kasım tarihinde, sağlığımızla alakalı parasal konular, işimizle ilgili sigorta, vergi, ödemelerimiz üzerinde duracağız. Özellikle gecikmiş borçların, ödenmesi gerekiyor. Ev yatırımı düşünenlerin, kiralama gibi meselelerin de ele alınacağı bir hafta olacak.
9-15 Kasım arası: Bu hafta çalışma hayatınızla ilgili konularda yapılacak görüşmeler, başkalarıyla ortaklaşa işlerden gelir elde edebilirsiniz. Sizi güçlendiren ve maddi açıdan rahatlatıcı gelişmeler 12 Kasım tarihiyle etkili olmaya başlar.
16-22 Kasım arası: Haftanın genelinde sağlığımız, evimizle alakalı konular bir hayli etkili. 21 Kasım tarihindeki görünüm, parasal konulardaki problemlerimize çözüm bulmaya çalışmanın göstergesi olsa da, harcamalara dikkat edilmediği takdirde ödemede zorlanmalar devam eder.
23-30 Kasım arası: 26 Kasım tarihindeki İkizler Dolunayı, kazanç evimizle de alakalıdır. Beklediğimiz destekleri görmemizin önüne geçebilir. O nedenle iş ortaklıklarında, işverenlerle alakalı mali görüşmelerde veya birilerine bağlı olan parasal işlerimizde dikkatli olmakta yarar var.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler : 3-4-8-9-17-18-22-26-30
Zayıf Enerjili Günler : 5-6-13-14-20
Aşkta En Şanslı Günler : 8-9
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 1-28-29
Yeniay : 25-26-27
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 12-13-14-15
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI