Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınYengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:01:30 + -


Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? İşte detaylar...


Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Yengeç Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? İşte detaylar...

Yengeç Burcu Erkeği
Yengeç Burcu Erkeği çok sevilir, çok sevgi doludur. Çok iyi bir eş olabilir. Çok iyi bir baba olabilir. Çok iyi bir arkadaşta olabilir. Ancak yengeç burcu erkeği ikili ilişkilerde çok zorluk çıkarabilir. Yengeç burcu erkeği kendi hayal aleminde yaşamayı sever. Kendi iç aleminde yaşar ama insanlar biliyoruz ki, konuşarak anlaşırlar. Bir erkeğin ise daha fazla bunu yapabilmesi, yani daha dışa dönük olması, daha cesur ve girişken olması beklenir. Yalnız yengeç burcu erkeği ndeki küsme ve alınma ve çabuk kırılma huyu ilişkileri zorlar. Yengeç burcu erkeği kolay unutmaz, yaşananları sürekli hafızasında canlı tutar. Kıskançlıkları vardır. Mesela salya sümük bir ağlama hali olabillir. Bunun nedeni de yengeç burcu erkeği nin özgüven eksikliğidir. Kendine güveni olmadığı için, hep hataları başkalarında arar. Kendini değiştirmek, yenilemek gibi bir cesareti olmayabilir. Onun için yengeç burcu erkeği küser, ağlar, bir kenara çekilir. Tıpkı bir yengeç, dışarıdan ufacık bir tepki aldığında nasıl kendi sert kabuğuna çekiliyorsa, yengeç burcu erkeği de bu şekilde bir davranış gösterir. Ancak çok güven duyduğu anda içi rahat eder. Bütün bunlara rağmen yengeç burcu erkeği çok iyi bir eş ve çok iyi bir baba olabilir, çok merhametli ve iyi niyetlidir ancak dediğim gibi ikili ilişkilerde çok zorluk çekebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu Erkeği Anlaştığı Burçlar
Su elementi olan yengeç burcu erkeği aynı elementten olan balık burcu kadını ve akrep burcu kadını ile çok iyi anlaşır. Çünkü bütün bu burçlar duygusal bağ odaklıdır. Bunun yanında yengeç burcu erkeği boğa burcu kadını, başak burcu kadını ve zaman zaman oğlak burcu kadını ile de iyi anlaşır. Oğlak burcu kadını yengeç burcu erkeği ile karşıt burçta olduğundan zaman zaman anlaşabilirler. Yengeç burcu erkeği ikizler burcu kadını, terazi burcu kadını, kova burcu kadını ile anlaşamaz. Bunun nedeni bu burçların duygusal bağ kurma konusunda zayıf kalmalarıdır. Aynı zamanda koç burcu kadını, aslan burcu kadını ve yay burcu kadını ile anlaşamaz. Bunun nedeni de bu burçların dışa dönük ve enerjik yapıya sahip olmalarıdır.

Yengeç Burcu Kadını
Yengeç burcu kadını içine dönük, sakin uyumlu ve özverili bir yapıdadır. Yengeç burcu kadını nın kendi duygularıyla bağ kurma potansiyeli çok yüksektir ve aynı zamanda yansıtıcı bir özelliği vardır. Yengeç burcu kadını karşısındaki insanın kendisine olan duygularını yansıtır. Son derece uyumlu yapıda olan yengeç burcu kadını, yeterli duygusal bağı kuramadığı taktirde, küsebilir alıngan bir tavır sergileyebilir. Yengeç burcu kadını anılarına ve geçmişine çok bağlıdır. Alışkanlıklarına da çok düşkündür. Aynı zamanda Yengeç burcu kadını nın ruh hali ani dalgalanmalara da açık bir yapıdadır.

 

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
Yengeç burcu kadını için koşulsuz sevgi çok önemlidir. Bu yüzden karşsındaki erkeğin yengeç burcu kadını na koşulsuz sevgi sunması, uyumlu ve güvenilebilir bir figür olması gerekir. Yengeç burcu kadını erkeğine güvenemediği taktirde, ilişkinin içinde uzun süre dayanamaz. Yengeç burcu kadını erkeğinin sadık olmasını ister ve aynı zamanda havai olmasından hoşlanmaz. Çok gösterişli erkekler yengeç burcu kadını nın ilgisini çekmez. Çünkü yengeç burcu kadını çok kıskançtır ve gösterişli bir erkek onun kıskançlığını daha fazla tetikleyecektir. Yengeç burcu kadını nın erkeği daha sade, uyumlu ve güvenilir olması tercihidir. Nostalik bir yapıda olan Yengeç burcu kadını eski aşklarını unutmakta zorluk çekebilir ve zaman zaman duygusal geri dönüşler yaşar. Oradaki anıları onun için çok kıymetlidir. Yengeç burcu kadını dış görünüşten çok erkeğin karaktere önem verir.

 

Yengeç Burcu Kadını Hangi Burç Erkekleri İle Anlaşır?
Yengeç burcu kadını su elementinden olduğu için özellikle su elementinden erkeklerle yani akrep erkeği ve balık erkeği ile iyi anlaşır. Yengeç burcu kadını aynı zamanda toprak elementi erkekleri ile de oldukça iyi anlaşır. Yani başak erkeği, oğlak erkeği ve boğa erkeği ile oldukça iyi anlaşabilir. Tek istisna oğlak erkeği olabilir çünkü oğlak burcu erkeği, yengeç burcu kadını nı tamamlayıcı özelliklere sahiptir. Bu ilişkide zaman zaman empati eksikliğinden dolayı sorunlar çıkmasına neden olabilir. Yengeç burcu kadını nın anlaşamadığı burçlar ise genelde havai ve gösterişli yapıda olan, hava elementi erkekleri yani terazi erkeği, ikizler erkeği ve kova erkekleridir. Ayrıca yengeç burcu kadını, ateş elementinden erkeklerle de pek anlaşamaz. Yani yay erkeği, koç erkeği ve aslan erkeği ile pek anlaşamaz.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI