Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Aldatan erkek nasıl anlaşılır? - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:15:35 + -


Aldatan erkeği anlamak için gerekli 10 yol - erkekler neden aldatır - kadın erkek ilişkileri. Kadın erkek ilişkilerinde aslında iki tarafın ama en çok da kadının korkusu aldatılmaktan...


 2017 Aldatan erkek nasıl anlaşılır? - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Aldatan erkeği anlamak için gerekli 10 yol - erkekler neden aldatır - kadın erkek ilişkileri. Kadın erkek ilişkilerinde aslında iki tarafın ama en çok da kadının korkusu aldatılmaktan... 

Bayan yazar Charlotte Ward'un kaleme aldığı ve blogunda da yer verdiği " It s Not Me, It 's You " ( Ben Değil, Sen ) kitabında erkeklerin bazı aldatırken daha çok takıldıkları nüansları anlatılıyor. Size bazı ipuçları... Çok güçlü bir ilişkiniz olduğunu düşünüyorsunuz ancak bir gün eve geldiğinizde bilgisayarda sevgilinizin / kocanızın bir kadın arkadaşına yazdığı maili görüyorsunuz.

 

Sevgilinizin ya da eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, gözyaşlarınızı bir süre rafa, en gerideki vazo koymaya ne dersiniz? Bazı şeyleri anlamak için derin nefes alın ve gözlemlemeye başlayın. İngiliz yazar Charlotte Ward'un sizinle paylaşacağı bazı şeyler var, ona da kulak verin. İlk önce One Poll isimli araştırma şirketinin ortaya çıkardığı sonuca bir göz atalım.

 

İngiltere'de 3 bin çiftin katıldığı araştırmada deneyimden geçenlerin yüzde 12'si partnerini aldattığını itiraf ediyor. Normal giden bir ilişki sırasında, bir başka kadınla yattığını kabul eden erkeklerin sayısı hiç de az değildir. " It s Not Me, It 's You " ( Ben Değil, Sen ) adlı kitabı için araştırma yapan yazar Charlotte Ward, söz konusu aldatma olunca hemen hemen her erkekte görülen bazı davranış ipuçlarını ortaya çıkarmıştır. Erkekleri gözlemleyen ve deneyimlerinden de yararlanan yazar, en çok satan, olmaya aday kitabında kadınlara " Dikkat ! " diyor ve erkeği ele veren davranışları bir bir sıralıyor. İngilis The Times gazetesi de bu ' yanıltmayan ' ipuçlarını toplamıştır. Aldatılmadığınızı umarak 10 yolu önünüze seriyor.

 

YALANLAR YALANLAR YALANLAR...

1. Erkeğin kadınlara kaçamak bakışlar atması. Bazen bu çok anlam taşımaya bilir, erkek dolayı da karşı tarafa bakabilir, ama bakışları ayırt etmekte fayda var.

2. Twitter ve Facebook gibi internetin sosyalleşmiş siteleri, insanların partnerlerini aldatmasını körüklüyor. Teknoloji ne kadar ilerlerse aldatmalar da o kadar ileri bir boyut ve sıklık kazanıyor. Cep telefonu da bunlardan biridir. Partneriniz cep telefonsuz bir yere gidebilir bilmiyorsa, emin olun bunda bir sorun - neden var demektir.

3. Telefonlara cevap vermemesi, nerede olduğu sorusunu belirsiz yanıtlarla ötürmesi. Şüphe tohumlarınız zaten çoktan serpildi, değil mi ?

4. Dış görünüşüne aşırı özen göstermesi. Bir anda Metroseksüel bir erkek oldu, hadi canım ! Bunda bir iş var kızlar !

5. Burnunu kazıyın ve gözün içine baka bilememek gibi bazı yalan sinyalleri vermesi.

6. Yorgan - döşek yüzünü değiştirmek gibi yeni huylar edinmesi. Sakın temiz olmak gibi bir rol üstlendiğini sanmayın.

7. Suçluluk duygusunun etkisiyle, gerçekte birlikte olunan esas sevgilinin üzerine düşme halleri.

8. En küçük şeyden kavga çıkartma. En basit yol, en kurnaz ama kendini ele veren yöntem !

9. Başka insanlara da kendini garip hissettirme.

10. Bazen de hiçbir işaret göstermeme halidir ki, en korkutucusu da bu olsa gerek !


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Magazin Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI