Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Araba yıkayarak ek gelir kazan ! - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:19:18 + -


Büyük bir sermaye gerektirmeyen bu alan da kazançlarınızı en iyi şekilde sağlayacak birçok işlemler sitemiz üzerinde yerini almaktadır. Sizler de bu işlemler ile birlikte kazançlarınızı en iyi derece de sağlayabilecek ek iş fikirlerini en doğru bir şekilde değerlendireceksiniz.


2017 Araba yıkayarak ek gelir kazan ! - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Büyük bir sermaye gerektirmeyen bu alan da kazançlarınızı en iyi şekilde sağlayacak birçok işlemler sitemiz üzerinde yerini almaktadır. Sizler de bu işlemler ile birlikte kazançlarınızı en iyi derece de sağlayabilecek ek iş fikirlerini en doğru bir şekilde değerlendireceksiniz. 

 

Çok fazla bir sermaye ihtiyacı duymadan sizler de ek kazançlarınızı elde edeceksiniz ve özellik de bu alanda yapacağınız extra kazançlar ile birlikte kendinize çok iyi bir iş hayatını da öne sürmüş olacaksınız. Araba yıkayarak ek gelir elde edebilirsiniz ve bu anlam da ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Diyeceksiniz ki herkes artık petroller de yıkatıyorlar ve neredeyse bu konu da para bile vermiyorlar nasıl olurda bu işten kazanç sağlayabilirim ki sorularınıza yönelik bu yazımız da sizler de araba yıkayarak para kazanmayı sizlere öğreteceğiz. Bilmiş olduğunuz gibi oto galeriler dükkânları önünde birçok araçları sırayla diziyorlar ve görücüye çıkartıyorlar. Bu araçların birçoğu sıfır km olabiliyor ve yerinden hiç çalıştırma olarak oynatılamayacağı için bu aracı tutup da petrole götürerek yıkatamazlar ve bunun birçok araçları da galeri dışından fazla bir alanlara süremeyecekleri için kirlenme esnasın da mecburen galeri önünde araçların yıkama işlemleri gerçekleştirilmek zorundadır. Sizler de bu anlam da kazanç elde edebilirsiniz ve anlaşmalı birkaç galeri ile çalışarak günlük ya da haftalık belirli bir saatlerinizi ayırarak galeride yer alan araçları yıkar ve kazançlarınızı sağlarsınız. Türkiye de neredeyse bu konu üzerinde bir atılım yer almamaktadır ve sizler de birkaç kişi ile oluşturacağınız grup ile birlikte oto galerilerle anlaşma yapabilir ve bu grubu galerilerde araç yıkatarak bunun üzerine bir şirket dahi oluşturabilirsiniz. Tıpkı bir temizlik şirketi potansiyelin de ama sadece galericilere özel bir temizlik şirketi oluşturarak ciddi anlam da kazançlar elde edebileceksiniz. Sürümden kar mantığı ile birlikte sizler de daha çok kar elde edebilir maddi zorluklarınızı aşabilirsiniz. Her zaman söylemiş olduğumuz gibi işsizlik yoktur tembellik vardır. Yeter ki sizler çalışmak isteyin sitemiz üzerin de mutlaka size göre bir gelir kapısı oluşacak ve bu anlam da kendi el becerinize göre yapabileceğiniz iş alanları yer alabilecektir.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI