Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Baharat paketleyerek gelir elde edebilirsiniz ! - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:30:25 + -


Eviniz de oturduğunuz yerden birçok alan da sizler de kazançlar sağlayabileceksiniz. Böylelikle ek iş fikirleri sayesin de maddi zorlukları aşarak elde edeceğiniz bu kazançlar sayesinde ailenize de büyük ölçek de katkılar sağlayabileceksiniz.


2017 Baharat paketleyerek gelir elde edebilirsiniz ! - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Eviniz de oturduğunuz yerden birçok alan da sizler de kazançlar sağlayabileceksiniz. Böylelikle ek iş fikirleri sayesin de maddi zorlukları aşarak elde edeceğiniz bu kazançlar sayesinde ailenize de büyük ölçek de katkılar sağlayabileceksiniz.

 

Sitemiz üzerinden birçok ilginç kazanç yöntemlerini sunduk ama hepsinde de başarıyı elde eden birçok ziyaretçimiz ile sohbetlerimizi de gerçekleştirdik sizlerde bu alanda iyi bir şekilde kazançlar sağlayabilirsiniz ve kendinize bu alanda daha güzel bir iş imkânı da oluşturabilirsiniz. Baharat paketleyerek gelir elde edebilirsiniz ve sizlere bu fikir oldukça basit gelebilir ama bu anlam da yapacağımız fikrin devamını incelerseniz bizlere hak vereceksiniz. Bilmiş olduğunuz gibi mahallemiz de dahi yer alan baharatçılar oldukça uygun rakamlara bizlere bu hizmetleri sergilemektedir ve sizler ne kadar toptan alıma girerseniz o kadar da düşük fiyata almış olursunuz. Diyelim ki sizler bir çuval kimyon aldınız ve bunu gram olarak yani ortalama yüz gram gibi paketlere yerleştirerek bu paketleri de daha sonra toptan satmak ya da tek tek satmak adına bir kazanç elde edebilirsiniz. Bir kilosunu on TL gibi bir rakama aldığınızı farz edelim ve sizler tam on paket bu şekilde bir paketleme işlemi yapmış olursunuz. Bu paketleme işlemin de sizlere ortalama yüz gramlık bir kimyon bir TL gibi bir rakam tekabül etmektedir ama ambalaj fiyatı ile bu sistem ortalama 1.20 TL gelebilir sizler de bu hizmeti ortalama iki TL gibi bir fiyat biçerek kazancınızı elde edebilirsiniz. Böylelikle çuvalla ya da kilolarla almış olduğun bir baharatı daha küçük gramlık olarak sistemler oluşturarak ambalajladığınız da kazancınızı elde edebileceksiniz. Bu size extra bir iş fikri ve kazancını da beraberinde getirmektedir. Bu kazanç ile daha fazla kar elde etmek adına sizler bir Pazar yerinde belediye ile anlaşarak kiraladığınız bir stant üzerinde daha çok satış yapabilirsiniz ve insanlar kiloyla almak yerine küçük paketler alarak daha taze bir şekilde kullanıma da sahip olmaktadırlar. Bir kilo alıp bunu aylarca kullanmaktansa küçük paketleri alarak bir iki hafta gibi bir süre kullanarak yeniden daha taze baharatlarını almak isterler. Bu yüzden oldukça büyük bir müşteri potansiyeline de sahip olabilmektesiniz.


Etiketler :
Tufan / 17-11-2016 10:00:00

Baharattan anlamasına gerek yok yani 10 kilo kimyon aldı mı oldu bitti..İyi midir kötü müdür ayırımı yapabilecek kapasiteye ne kadar zamanda geliyor insanlar biliyor musunuz?Bakın iyi baharat ve kötü baharat arasındaki farkı söyleyeyim size ;iyi baharat kanserle savaşır kötü baharat kanser yapar Tavsiye edecekseniz pilot olmasını tavsiye edin siz de o uçağa binin lütfenFACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI