Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİNİ NASIL KULLANABİLİRİM? - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:35:24 + -


Paylaşımlarınızı daha çok kişi beğensin istemez misiniz? Bunu sağlamak artık çok kolay. Telefonunuza Instagram beğeni hilesi uygulamalarından birini indirebilir ya da bu amaç için kullanılan internet sitelerinden faydalanabilirsiniz.Takipçi sayısını arttırmak için yapılabilecek şeylerden biri de Instagram takipçi hilesi yöntemleridir. Takipçi hilesini yapabilmek için internet siteleri ve mobil uygulamalar mevcuttur. Bu yöntemi kullanarak takipçi sayınızı kolayca arttırabilir ve günden güne popülerliğinizi arttırabilirsiniz.


2017 İNSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİNİ NASIL KULLANABİLİRİM? - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Paylaşımlarınızı daha çok kişi beğensin istemez misiniz? Bunu sağlamak artık çok kolay. Telefonunuza Instagram beğeni hilesi uygulamalarından birini indirebilir ya da bu amaç için kullanılan internet sitelerinden faydalanabilirsiniz.Takipçi sayısını arttırmak için yapılabilecek şeylerden biri de Instagram takipçi hilesi yöntemleridir. Takipçi hilesini yapabilmek için internet siteleri ve mobil uygulamalar mevcuttur. Bu yöntemi kullanarak takipçi sayınızı kolayca arttırabilir ve günden güne popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Günümüzde en popüler sosyal medya uygulamalarından biri Instagram'dır. İnsanlar, fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram'da sosyal yaşantısını paylaşırlar. Basit kullanımı ve eğlenceli içeriği sayesinde kısa zamanda oldukça popüler hale gelmiştir. Fotoğrafların üzerinde kolayca oynama yapılması, efektlerle fotoğrafların renklendirilmesi, kolay paylaşım seçenekleri sayesinde insanların sıkça kullandığı bir uygulama haline gelmiştir. Fotoğrafların beğeni sayısı ve kullanılan etiketler daha çok kişiye ulaşma imkanı sağlar. İnsanlar daha çok kişiye ulaşmak ve beğeni almak için takipçi sayısının artmasını önemserler. Takipçi sayısını arttırmak için yapılabilecek şeylerden biri de Instagram takipçi hilesi yöntemleridir. Takipçi hilesini yapabilmek için internet siteleri ve mobil uygulamalar mevcuttur. Bu yöntemi kullanarak takipçi sayınızı kolayca arttırabilir ve günden güne popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

 Takipçi ve Beğeni Sayınızı Arttırın

Paylaşımlarınızı daha çok kişi beğensin istemez misiniz? Bunu sağlamak artık çok kolay. Telefonunuza Instagram beğeni hilesi uygulamalarından birini indirebilir ya da bu amaç için kullanılan internet sitelerinden faydalanabilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken bu uygulamalardan birini indirip veya internet sitesine girip kendi Instagram hesabınızın e-posta ve şifre bilgileri ile giriş yapmanız gerekmektedir. Tıpkı sizin gibi bu uygulamayı kullanan diğer insanlar sizi takip edecek ve gönderilerinizi beğenecektir. Ayrıca gördüğünüz zaman şaşırmayın çünkü siz de bu uygulamaları kullanarak diğer insanların paylaşımlarını beğenmiş veya onları takip etmiş olabilirsiniz.

 Takipçi ve beğeni hileleriyle popülerliğinizi arttırmanız oldukça kolay olsa da unutmamalısınız ki bu uygulamaları kullandıktan sonra sistemden çıkış yapmamanız gerekmektedir. Yani bu hileler tek seferlik değildir. Instagram takipçi sayınızı ne kadar çok arttırmak isterseniz bu uygulamaları o kadar çok kullanmalısınız. Ayrıca bu hileleri kullanabilmeniz için Instagram hesabınızın açık olması yani gizli hesap durumunda olmaması gerekir. Bu uygulamalar takipçi ve beğeni hileleri kazandırmasının yanı sıra sizi takip etmeyenleri belirterek unfollow yapmanızı da sağlar.  Son olarak belirtmeliyiz ki bu hileleri kullanırken kullanıcı adınızı ve şifrenizi yani kişisel bilgilerinizi vereceğiniz için bilgilerinizi kötüye kullanma ihtimali olan siteler konusunda dikkatli olmalısınız. Yani kullanacağınız site ve uygulamaların güvenilir olmasına dikkat edin. Kısa zamanda takipçi ve beğenilerinizi arttırıp fenomen haline gelmek işte bu kadar kolay.

INSTAGRAM TAKİPÇİ HİLESİ

 

Günümüzde sosyal medya kullanımının artması ile kişiler sosyal medya hesaplarını daha aktif kullanmaya başladı. Takipçilerini arttırmak ve beğeni kazanmak isteyenler için bir sürü yeni yol üretildi. Instagram takipçi hilesi sayesinde çok zaman harcamadan takipçi kazanmak artık çok kolay. Kullandığınız Instagram hesabındaki kullanıcı adınız ve şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra Instagram takipçilerinizi göz açıp kapayıncaya kadar arttırabiliyorsunuz. İnternet aleminde fenomen olmak isteyen tüm bireylerin kullandığı bu hile sayesinde herkes sizi takip edecek ve beğenileriniz günden güne artacak. Hileyi kullanmaktan vazgeçerseniz, iptal etmesi de giriş yapmak kadar kolay üstelik. Hileyi kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar var tabii. Hileyi kullanmak istediğiniz hesapla giriş yaptıktan sonra, hemen çıkış yaparsanız, takipçi ve beğeni alamazsınız. Takipçi ve beğeni sürekli olarak almak istiyorsanız uzun bir süre hileyi kullanmanız gerekiyor. Bir hile ile 50 ile 100 arası takipçi ve beğeni kazanabiliyor bir anda en çok takip edilen hesaba sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca Instagram hesabınızın "gizli hesap" niteliğine sahip olmaması gerekiyor bu hileyi kullanabilmek için. Eğer hesabınız gizli hesap ise ayarlar kısmından seçeneği kapatarak hileyi dilediğiniz gibi kullanabilir ve her gün 100 takipçi ve beğeni kazanarak fenomen olabilirsiniz.

Instagram Beğeni ve Takipçi Arttırma

Eskiye göre daha çok kullanılmaya başlayan sosyal medya hesapları aracılığı ile artık birçok bilgiye ulaşabiliyoruz. Hatta çoğu güncel haber sosyal medya hesapları sayesinde daha çabuk yayılıyor ve insanlar daha çabuk erişim sağlayabiliyor. Sosyal medya hesaplarınızda fenomen olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler basit. Instagram beğeni hilesi kullanarak arttıracağınız beğeniler sayesinde, paylaşmış olduğunuz fotoğrafların ve videoların beğenisini arttıracak ve fenomen olacaksınız.

Fenomen olmak artık bir hayal ürünü olarak hayatlarımızda kalmayacak. Herkes, diğer insanlar tarafından beğenilmek ve takip edilmek ister. Çünkü hepimizin içerisinde bir beğenilme arzusu yatar. Instagram uygulamasını uzun zamandır kullanıp, takipçilerini ve beğenilerini arttıramayanların dertlerine deva olacağız. Instagram takipçi arttırmak için uzun zamanlar harcamanız gerek kalmayan bu sistem sayesinde, fenomen olmak için çok çabalamanız gerek kalmayacak. Bir bakmışsınız, Instagram'ın fenomen hesabına sahip olmuşsunuz.

INSTAGRAM TAKİPÇİ

Instagramda takipçi sayınızı arttırmak artık oldukça kolay. Paylaştığım fotoğrafları binlerce insan beğensin, takipçilerim günden güne artsın, popülerliğime popülerlik katayım diyorsanız bunun için çeşitli yöntemler var elbette. Mesela yaptığınız paylaşımlarda genel etiketler kullanabilirsiniz. Fotoğrafların altına “takibe takip” yorumları atabilirsiniz. Ya da komikli kedi videoları atıp insanları eğlendiren paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Günde onlarca fotoğrafı yüzlerce etiketle paylaşıp takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Tabi bunları yapabilmek için vaktinizin çoğunu Instagram'da geçirmelisiniz. Kulağa ne kadar yorucu geliyor değil mi? Takipçi sayım artsın ama çok vaktimi harcamasın, beni fazla uğraştırmasın diyorsanız sizin için çok daha kolay bir yöntemimiz var. Bu yöntemin adı da Instagram takipçi hilesi. Bu hileleri, sitemizde görmüş olduğunuz uygulamalarımızdan yapabilirsiniz.

Instagram Takipçi Hilesi

Takipçi kasma hilesini nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız hemen açıklıyoruz. Öncelikle, akıllı telefonlarınızdan, sitemizde görmüş olduğunuz Instagram beğeni hilesi ya da takipçi hilesi uygulamasını indiriyorsunuz. Bununla uğraşmak istemiyorsanız indirmeden internet sitemiz üzerinden de yapabiliyorsunuz. Instagram’a getirilen güncellemeler ile maalesef kişisel bilgilerimizi girmeden bu uygulamaları kullanamıyoruz. Yani, Instagram kullanıcı adımızı ve şifremizi girerek kullanmaya başlıyoruz. Dipnot olarak belirtmeliyiz ki, kullandığınız uygulama veya sitenin güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.

Instagram Takipçi ve Beğeni

İnternet, sağladığı kolaylıkların yanı sıra sizler için tehlikeli de olabilir. Kötü amaçlı sitelere, reklamlarla sizi zarara sokmaya çalışan dolandırıcılara dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgilerin paylaşılma zorunluluğu insanlara korkutucu gelse de sitemizde bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Kişisel bilgilerinizle giriş yaptıktan sonrası ise çok kolay. Hilenin başarılı olabilmesi için önemli olan sürekli kullanımı devam ettirmek. Yani ne kadar çok takipçi ve dolayısıyla beğeni istiyorsanız uygulamaya o kadar çok giriş yapmalısınız. Gizli hesap ayarındayken bu uygulamayı kullanamıyorsunuz. Zaten popülerliğinizi arttırmak istiyorsanız gizli hesap kullanmaya gerek duymuyorsunuz. Uygulamamızın sağladığı kolaylıklardan bir diğeri ise, sizi takipten çıkaranları tespit etmesi. Yani tek tek sizi kimlerin takipten çıkardığını bulmak için saatlerinizi harcamıyorsunuz. Uygulama tespit ediyor ve takipten çıkarabiliyorsunuz. Instagram takipçi sayınızın artmasının tadını çıkarıp, güzel vakit geçiriyorsunuz.

Facebook ve Twitter uygulamalarının yanı sıra en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram sosyal medya uygulamasında fenomen olmak istemez misiniz? Çeşitli filtreler ve renklendirme efektleri sayesinde kullanabileceğiniz Instagram uygulamasında takipçi ve beğeni sayım çok az diye üzülmek artık yok... Instagram takipçi hilesi takipçi sayınızı arttırabilmek için gelişen teknoloji sayesinde birçok yöntem bulunmaktadır. Para karşılığında satın alabileceğiniz takipçi dışında aynı zamanda da ücretsiz olarak kullanarak hesabınıza takipçi aktaran sitelerde artık mevcut. Kullanıcı isminiz ve hesap şifreniz ile giriş yaparak kullanabileceğiniz ücretsiz takipçi ve beğeni veren siteleri kullanmak oldukça kolay. Hesabınıza takipçi aktarmak istediğiniz sitemizde görebileceğiniz uygulamalardan birini seçerek ve giriş yaparak kısa bir sürede takipçi sayınızı arttırabilir ve Instagram'ın yeni fenomeni sizler olabilirsiniz. Fenomen olmanın çok önemli bir statü olduğu günümüzde, beğenilme arzusu içinde olanlar için getirilmiş olan bu çözüm günlük olarak sizlere 50 takipçi ve beğeni vermektedir. Siteden siteye değişen programlar aracılığı ile birçok takipçi edinme şansınızda mümkün. Ne kadar çok güvenilir site bulursanız, o kadar çok takipçi ya da beğeni kazanma şansınız olur. Lakin, kötü kullanıcıların hesaplarınızı çalmalarını istemiyorsanız, kullanacağınız site veya sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerektiğini de aklınızdan çıkartmayın.

Anlık Beğeni Artışı

Instagram takipçi sayımı arttırdım ama beğenilerim ne olacak, diyorsanız rahat bir nefes alabilirsiniz. Takipçi sayınızın artmasına rağmen beğenileriniz artmıyor ise, çözümü yine çok kolay. Takipçi arttırmak için kullandığınız sitelerin birçoğundan fazlası sizlere beğeni kazanmak içinde aynı imkanı veriyor ve siteler aracılığı ile beğenilerinizi de arttırabiliyorsunuz.

Instagram beğeni hilesi aracılığıyla Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra beğenilerinizi tek tık ile arttırabilirsiniz. Takipçi ve beğenileriniz sitedeki yoğunluğa göre gelmektedir. Yoğunluğun çok olduğu durumlarda en geç 24 saat içerisinde hesabınıza gelecektir. Eğer gelmez ise, uygulamadan çıkış yapıp tekrar girmeye çalışmayınız. Takipçi ve beğenileriniz mutlaka gelecektir. Fenomen olmak için sabır gerekir. Sabırlı olursanız, kısa sürede bir fenomen olabilirsiniz. 2017 yılına girerken fenomen olarak girebilir ve gözde bir Instagram hesabı sahibi olabilirsiniz.

Getirdiği güncelleştirmeler sayesinde kullanıcılarına daha keyifli bir ortam ve rahat kullanım sağlayan Instagram uygulaması, oldukça popüler bir uygulama olarak kullanılmaktadır. Kullanıcıların kişisel hayatlarına dair fotoğraf ve videoları görebilmemiz sağlayan ve bu fotoğraf ve videolara uygulanabilecek çeşitli efektler sayesinde hayatları daha renkli kılan uygulamada takipçi sayısını arttırmak için kullanıcılar çeşitli yollara başvuruyorlar. Yer bildirimi yapmak ve hashtag koymak gibi aynı etiketi paylaşarak takipçi kazanmak oldukça zor bir yöntemdi. Instagram takipçi hilesi sayesinde takipçi kazanmak en kullanışlı yöntemlerden biri haline geldi. Özellikle Türk kullanıcılarında sizi takip etmesine yarayan bu uygulamayı sitemizde bulabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, uygulamaya izin vererek takipçi sayınızı hemen arttırabilirsiniz. Ücretsiz olarak verdiğimiz uygulamalar dışında para karşılığı satın alarak hesabınıza takipçi hilesi yapabileceğiniz uygulamalarda mevcuttur. Kredi kartı veya kontör ile çalışan bu uygulamaları kullanarak daha fazla takipçi edinebilirsiniz. Vereceğiniz paraya göre 1.000 ile 10.000 takipçi arasında takipçi kazanmanızı sağlayan bu uygulama yine sadece Türk takipçi vermektedir. Para karşılığında alacağınız takipçi hilesi tek seferlik kullanılır. Ücretsiz olarak yapacağınız takipçi hilesi ise günlük olarak uygulamadan çıkış yapmadığınız müddetçe takipçi kazanmanıza yardımcı olur.

Hızlı ve Çok Sayıda Takipçi Kazanma

Instagram takipçi hilesinin kullanılma amacı hızlı ve çok sayıda takipçiyi tek seferde hesaba aktarabilmektir. Gizli hesap şeklinde hesaplarını kullanan kullanıcılar bu uygulamayı kullanmadan evvel gizli hesap özelliğini ayarlar kısmından kapatmaları gerekmektedir. Aksi takdirde takipçiler hesaplarına yüklenmemektedir. Takipçi sayınızı arttırdıktan sonra beğeni sayınızı da arttırmak istiyorsanız yine sitemizde görebileceğiniz hileler aracılığı ile beğenilerinizi de arttırabilirsiniz.

Instagram beğeni hilesi tıpkı takipçi hilesinin sisteminde çalışmaktadır. Bunda yapacağınız tek fark giriş yaptıktan sonra, beğenisini arttırmak istediğiniz fotoğrafı seçerek, verilen sayıyı yazıp beğeni arttır butonuna basmak olacaktır. Bu sayede istediğiniz fotoğrafın beğenisini arttırabilir ve fotoğraflarınız arasında geçiş yaparak en az beğeni hangisinde ise o fotoğrafı bulup, beğenisini arttırabilirsiniz. Ücretsiz olan uygulamalar dışında yine para karşılığında alınabilen beğenilerde bulunmaktadır. İster para karşılığı alın ister ücretsiz yapın ama bir fenomen olmak için bu yolları tercih edin...

TAKİPÇİ HİLESİ

Teknolojinin gelişmesiyle her eve internetin girmesi de bir oldu. Evlere internetin girmesiyle, kişisel hayatın gizliliği ortadan kalktı ve insanlar yaşadıkları hayatı an ve an paylaşmaya başladı. 18-30 yaş arası kişilerin özellikle daha çok kullandığı popüler uygulamalardan biri Instagram oldu. Burada paylaştıkları fotoğraflar ve videolar ile fenomen olmak isteyen kişiler, Instagram'da etiket yöntemi ile fenomen olmanın çok zor olduğunu anlayınca başka yöntemlere başvurdular. Tam da bu esnada karşılarına Instagram takipçi hilesi çıktı. Takipçi hilesi bilinenin aksine, anında sizi fenomen yapmaz ama daha kısa sürede fenomen olmanızı sağlar. Sitemiz üzerinden de görebileceğiniz gibi giriş yapmak oldukça kolaydır. Günlük olarak sürekli takipçi arttırmak isteyenlere uygulamalar, günlük belirli bir limit sunmakta ve bu limit doğrultusunda günlük olarak 20 ile 50 arasında "ücretsiz" olarak takipçi sayısını arttırmaktadır.

Instagram'da Fenomen Olun

Renkli filtreleri ve efekt özellikleri sayesinde kullanıcılarına cıvıl cıvıl kullanım sağlayan Instagram'da fenomen olmak herkesin bir hayali. Intagram takipçi arttırma hilesi ile hayal olmaktan artık çıkıyor. Bu hileyi kullanmak için hesaplarınızın "gizli hesap" olmaması gerekiyor. Gizli hesap olduğunda takipçi sayınız artmıyor. Bu özelliği kapattıktan sonra uygulamaya girmeniz gerekiyor. Uygulamadan çıkış yaptığınız zaman, uygulamayı tek seferlik kullanmış olursunuz. Günlük olarak sürekli takipçi kazanmak istiyorsanız uygulamadan çıkmamanız gerekiyor. Sitemizde görmüş olacağınız bazı uygulamalar ise sizlere çok daha fazla limitte takipçi imkanı sunmakta. Bu uygulamalar kredi kartı ile veya mobil ödeme şeklinde gerçekleşmektedir. Örneğin 20 TL ödeme gerçekleştirdiğinizde hesabınıza anında 1000 takipçi verebilmektedir.

Beğenilerinizi Arttırın

Fenomen olmak isteyen kişiler için bir tek takipçi sayısını arttırmak yetmez. Instagram uygulamasında bulunan "beğeni havuzu" olarak adlandırılan özellik ile, takip ettiğiniz veya etmediğiniz bireylerin gönderilerini beğendiğiniz zaman, "beğeni havuzu" aracılığı ile burada paylaşmış olursunuz. Diğer kullanıcılar beğendiğiniz gönderilere bakabilir ve onlar da bu hesaplardaki gönderileri takip edebilirler. Instagram beğeni hilesi sayesinde beğenilerini yine ücretsiz olarak arttırabilirsiniz. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, dilediğiniz bir gönderinize size verilen limit kadar beğeni kazandırabilir "beğeni havuzu" kısmında daha çok beğenilen gönderilere düşebilir ve fenomen olma yolunda bir adım daha ilerleyebilirsiniz.

Sosyal medya uygulamalarının en çok kullanılanlarından biri olan Instagram'da birçok insanın hesabı bulunmaktadır. Her yaştan, her ülkeden insan Instagram'ı aktif olarak kullanmaktadırlar. Instagram ile fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilir, onları kesip, şekillendirip, çeşitli efektler kullanarak istediğiniz hale getirebilirsiniz. Instagram kullanımı çok basittir. İlgilendiğiniz hesapları takip ederek onların paylaşımlarını görebilir ve bu paylaşımları beğenebilirsiniz. Aynı şekilde başka insanlar da bunları sizin hesabınız için yaparlar. Elbette ki paylaşımlarınızın daha fazla beğeni alabilmesi için daha çok takipçiniz olmalıdır. Milyonlarca hesabın bulunduğu Instagram'da kendi çabalarınızla takipçi ve beğeni arttırmanız pek kolay değildir. Ama biz size bunu yapabilmeniz için çok daha basit bir yöntem olan Instagram takipçi hilesi uygulamamızdan bahsedeceğiz.

Instagram Takipçi Hilesi ve Beğeni Hilesini Nasıl Kullanırım?

Instagram’da daha popüler bir hesaba sahip olmanız artık oldukça kolay. Daha fazla takipçiniz olsun ve beğenileriniz günden güne artsın istemez misiniz? Bunun en kolay yolu elbette ki Instagram beğeni hilesi uygulamalarımız. Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Öncelikle Instagram hesabınızın kullanıcı adı ve şifresi ile uygulamamıza giriş yapıyorsunuz. Bilgilerinizi paylaşacak olmanız sizi korkutmasın. Sitemiz oldukça güvenilirdir ve kişisel bilgilerinizi kötü amaçlar için kullanabilecek uygulamalar mevcut değildir, sitemizi güvenerek kullanabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken sadece bu uygulamanın kullanımını devam ettirmeniz. Ne kadar çok takipçi ve beğeni istiyorsanız o kadar fazla kullanmalısınız, yoksa bu uygulama yeterli başarıyı gösteremeyecektir. Ayrıca hesabınızı “gizli hesap” ayarından çıkarmalısınız ki yüzlerce insan sizi otomatik olarak takip edip, paylaşımlarınızı beğenebilsin. Uygulamamızın sağladığı ayrıcalıklardan bir diğeri de sizi takipten çıkaranları tespit edip, sizi bilgilendirmesidir. Yani sizi takipten çıkaranları tespit etmek için Instagram'da saatlerinizi harcamayacaksınız. Ne büyük kolaylık değil mi? Instagram takipçi sayınız artsın istiyorsanız yapmanız gerekenler işte bu kadar kolay. Sitemizdeki uygulamaları kullanın ve hesabınız günden güne daha çok tanınsın. Birçok insanın hayali olan fenomenlik artık eskisi kadar zor değil. Hiç zaman harcamadan, uğraşmadan Instagram takipçi hilesi uygulamamızı kullanarak kolayca popülerliğinizi arttırabilirsiniz. Sonrasında yapacağınız paylaşımlarda gelen beğenilerin tadını çıkarabilirsiniz.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI