Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Samsung Taşınabilir Ssd Özellikleri! - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:28:37 + -


Teknoloji lideri Samsung günümüzün hızlı teknoloji yaşantısına uygun adından söz ettirecek yeni taşınabilir SSD ürününü piyasaya sunmaya hazırlanmaktadır.


2017 Samsung Taşınabilir Ssd Özellikleri! - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Teknoloji lideri Samsung günümüzün hızlı teknoloji yaşantısına uygun adından söz ettirecek yeni taşınabilir SSD ürününü piyasaya sunmaya hazırlanmaktadır.

 

Samsung Taşınabilir Ssd

Teknoloji lideri Samsung günümüzün hızlı teknoloji yaşantısına uygun adından söz ettirecek yeni taşınabilir SSD ürününü piyasaya sunmaya hazırlanmaktadır. Samsung un diğer tüm ürünleri gibi yüksek teknoloji ile üretilen yüksek hız değeri ile kullanıcılarına oldukça zaman kazandırmaktadır. Samsung taşınabilir SSD T3 harici bir depolama cihazından beklenen tüm özellikleri barındıran bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Samsung taşınabilir SSD T3 sahip olduğu yüksek kalite özellikleri ile dikkat çekmektedir. Depolama alanı, dayanıklılığı, şık tasarımı ve güvenliği ile piyasa da adından söz ettireceği anlaşılmaktadır. Tasarımında bulunan üstün özellikleriyle kullanıcıların güvenle kullanabileceği en yeni taşınabilir depolama sürücüsü olarak satışa sürülmeye hazırlanmaktadır.

Günümüz tüketicilerinin tüm isteklerine cevap vermek üzere tasarlanan taşınabilir SSD hızla gelişen teknoloji şartlarına uygun oldukça donanımlı olarak hazırlanması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Hafif ve dayanıklı yapısının yanı sıra oldukça küçük yer kaplaması ile de her an ve her yerde kolaylıkla taşınabilmesi rahat kullanımını sağlayan başlıca özellikleri arasındadır. Tasarımından gelen özellikleri ile içerdiği tüm verileri düşme ve çarpma gibi durumlardan kaynaklanacak herhangi bir kayıptan da korumaktadır.

Hız Ve Güvenlik Ve Uyumluluk Bir Arada Sunuldu

Olağan üstü hız değerlerine sahip olan Samsung taşınabilir SSD son teknoloji ürünü olarak hazırlanmıştır. Gösterdiği yüksek performans ile sıradan bir sabit bir disk sürücünün 10 katından daha fazla hız göstermekte kullanıcılarına oldukça zaman kazanmaktadır. Hızlı veri aktarımları sırasında zaman kaybını önlerken tüm cihazlar ile de uyumlu bir şekilde çalışması için tasarlanmıştır. Son teknoloji ürünü olan akıllı telefonlar ve Android uygulamalı cihazlar ile çalışabilmektedir. Kullanıcılar SSD içindeki tüm verileri dilediği anda PC ekranında görüntüleyebilecek ve PC ile SSD T3 ile aktarım yapabilecektir.

Dayanıklı Yapısı İle Kompakt Ve Şık Tasarımı

Depolama kapasitesi ve yüksek hız teknolojisinin yanı sıra tasarımı ile de tüm dikkatleri üzerine çeken bu ürün güvenlik, şıklık, kullanım kolaylığı ile de diğer tüm özelliklerini tamamlayıcı niteliktedir. Küçük boyutu ve dayanıklı yapısı ile hem taşıma kolaylığı hem de aktarılan verileri herhangi bir darbe ve düşme olayından korumak üzere tasarlanmıştır. Metal tasarım yapısının yanında aşırı sıcaklık farklarına karşıda korunması ile tüm veri kayıplarının önüne geçilmek amaçlanmıştır.

Gerek gösterdiği yüksek performans ve hızı gerekse tasarımından gelen mükemmellikle teknoloji piyasasının önemle beklediği Samsun SSD yakın zamanda kullanıcılarına sunulmaya hazırlanıyor. 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI