Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Türk Telekom Fatura Ödeme - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:09:47 Güncelleme: 10-04-2017 16:18:47 + -


Türk Telekom Şirketi, 2010 senesinden bu yana müşterilerine mobil ödeme hizmeti sunmaktadır. Dijital Ödeme Hizmetleri kapsamında bu hizmetlerden yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri Türk Telekom Mobil Ödeme, Türk Telekom Netten Ödeme ve Türk Telekom Evden ödeme gibi hizmetlere erişme şansına sahiptir.


2017 Türk Telekom Fatura Ödeme - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Türk Telekom ile evde fatura ödeme işlemlerinizi tamamlamak için farklı seçeneklere sahipsiniz.  Bunlardan bazıları; Hesap Numarası, Hizmet Numarası, İnternet Hizmeti ve telefon numarasıdır.  Daha öncesinde Türk Telekom fatura miktarınızı öğrenmek istiyorsanız, Türk Telekom Online İşlem Merkezi aracılığıyla, telefon aboneliğinizin geçmiş dönemlere ait fatura detaylarına, borç bilgilerinize rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlem Merkezine kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak, telefon hattınız hakkındaki her türlü işlemi buradan gerçekleştirebilirsiniz. 2017 yılı itibariyle Türk Telekom Müşteri Hizmetleri: 444 1 444 numaralı hattan hizmet vermektedir. Mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz bu telefon numarası aracılığıyla her türlü sorularınıza cevap bulabilir, tarife değişikliği yapabilir ve borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme

Türk Telekom Şirketi, 2010 senesinden bu yana müşterilerine mobil ödeme hizmeti sunmaktadır. Dijital Ödeme Hizmetleri kapsamında bu hizmetlerden yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri Türk Telekom Mobil Ödeme, Türk Telekom Netten Ödeme ve Türk Telekom Evden ödeme gibi hizmetlere erişme şansına sahiptir. Türk Telekom Mobil Ödeme seçeneği 2015 yılında Uygulama Dükkânında yer almıştır. Müşteriler, Türk Telekom Mobil Ödeme seçeneğinde aylık en çok 400 Türk Lirası tutarında ödeme yapabilmektedir. Önümüzdeki günlerde bu miktarın artması beklenmektedir. Türk Telekom Mobil Ödeme uygulaması ücretsizdir. Telefonunun işletim sistemine uygun olan bir yazılım aracılığıyla bu uygulama indirilerek rahat bir şekilde kredi kartı ile fatura ödeme yapılabilmektedir.

Diğer Türk Telekom Fatura Ödeme Seçenekleri

Türk Telekom faturasını ödemek isteyenler, herhangi bir resmi Türk Telekom bayisinden bu işlemlerini gerçekleştirebilirler. Bunun yanı sıra; Müşteri Hizmetleri (444 1 444 numaralı hat aranır; fatura ödeme isteği dile getirilir ve kredi kartı ile türk telekom fatura ödeme çarçabuk gerçekleştirilir.), Anlaşmalı Kurumlar ( PTT şubeleri, Fatura Vizyon, Faturamatik ve diğer yetkili ödeme merkezleri; buralardan herhangi biriyle yapılan ödeme işlemleri esnasında yaklaşık 1 Türk Lirası değerinde kesinti yapılmaktadır.) ve Anlaşmalı Bankalar vasıtasıyla da Türk Telekom faturaları kolay bir şekilde ödenebilir. 2017 yılı itibariyle Türk Telekom Fatura ödemesi yapılabilecek bankalar arasında; Ziraat Bankası, İş Bankası, Denizbank, QNB Finansbank, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) bulunmaktadır. Ayrıca, otomatik ödeme yöntemiyle de Türk Telekom faturaları ödenebilmektedir. Bu işlemden faydalanabilmek için, kişinin maaşının bağlı olduğu bankaya ya da sahip olduğu bir kredi kartı bankasına müracaat ederek başvuruda bulunması gerekmektedir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI