Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın2017 Vodafone Fatura Ödeme - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Tarih: 10-04-2017 16:26:56 + -


Bu yazımızda Vodefona borç ve fatura bilgilerini sorgulama, Kredi kartı ile Vodafone Fatura Ödeme gibi işlemler hakkında bilgi vereceğiz. Kısa mesaj ya da Online Self Servis aracılığıyla borç sorgulaması yapabilir; fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Fatura detaylarının dökümünü görmek, onları incelemek için Vodafona Online Self Servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Online Self Servisini kullanabilmek için, bir Vodafone şifresi almak ve üye girişi yapmak şart. Cep telefonunuz aracılığıyla 7000'e S yazıp gönderdiğiniz takdirde, kısa süre içerisinde Vodefone şifreniz size ulaştırılacaktır.


2017 Vodafone Fatura Ödeme - 10 Nisan 2017 Pazartesi

Bu yazımızda Vodefona borç ve fatura bilgilerini sorgulama, Kredi kartı ile Vodafone Fatura Ödeme  gibi işlemler hakkında bilgi vereceğiz. Kısa mesaj ya da Online Self Servis aracılığıyla borç sorgulaması yapabilir; fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Fatura detaylarının dökümünü görmek, onları incelemek için Vodafona Online Self Servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Online Self Servisini kullanabilmek için, bir Vodafone şifresi almak ve üye girişi yapmak şart. Cep telefonunuz aracılığıyla 7000'e S yazıp gönderdiğiniz takdirde, kısa süre içerisinde Vodefone şifreniz size ulaştırılacaktır.

Vodafone Borç Sorgulaması

Vodafone Şirketi, başta kredi kartı ile fatura ödeme olmak üzere daha pek çok işlemde düzenleme yapmıştır. Bu işlemlerden faydalanabilmek için evvela Vodafone resmi web adresine giriş yapmak gerekir. Giriş yaptıktan sonra, Fatura İşlemleri seçeneğine tıklanmalı ve Fatura Görüntüleme seçeneği seçilmelidir. Burada son altı ayda ödediğiniz ya da ödeyemediğiniz tüm Vodafone faturalarını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra, Internet kullanmaksızın Vodafone Müşteri Hizmetleri'nin resmi numarası olan 7071 numaralı hattı arayarak da faturalarınız hakkında güncel bilgilere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Faturanızın evinize posta yoluyla gelmemesini istiyorsanız; Vodafone Online Self Servis hizmetlerinden faydalanarak onun e-posta aracılığıyla size ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. SMS yoluyla güncel fatura tutarlarınızı öğrenmek için ise 7001'e ''Fatura'' yazıp göndererek bilgilerinize erişebilirsiniz. Yine Vodafone hattınızdan 542'yi ya da, diğer operatörleri kullanarak 0 542 00 00'ı ya da yurt dışındaysanız +90 542 00 00 numaralı hattı arayarak da bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Online Self Servis Fatura Görüntüleme sayfası aracılığıyla Vodafone; müşterilerinin son 6 aya ait görüşme bilgilerine, son ödeme tarihine yer vermektedir. Bu görüşmelerin hakkındaki detaylı bilgilere Excel ya da PDF alınarak ulaşılabilmektedir. Bu işlemler tamamen ücretsiz gerçekleştirilmekte olup tamamen müşterinin faydasınadır.

Vodafone Faturası Nerelerden Ödenir?

Vodafone Fatura Ödeme Noktaları arasında; Müşteri Hizmetleri (542 veya 0542 542 0000 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak), Vodafone Bayileri (Anlaşmalı ve yetkili bayilerden komisyonsuz ödeme seçeneği), Anlaşmalı Kurumlar ( Örneğin: PTT şubeleri. Ptt şubelerinde yapacağınız her türlü işlemlerde yaklaşık 2 Türk Lirası değerinde hizmet kesintisi yapılmaktadır. Ancak bu tutar faturanıza hemen yansıtılmamakta, diğer ayki faturanıza aktarılmaktadır) ve Anlaşmalı Bankalar( QNB Finansbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank, İş Bankası, Deniz Bank, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Garanti Bankası...) bulunmaktadır. Yine bu bankalardan herhangi biri kullanılarak otomatik ödeme talimatı verilebilir. Fatura ödemekle zaman kaybetmek istemeyenler için tasarlanmış bu seçenek sayesinde, insanlar herhangi bir şey yapmaksızın borçlarını ödeyebilmektedir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI