Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınANLIK SAMSUN HABER AKIŞLARI

Tarih: 30-12-2016 16:46:30 + -


Sitemiz içerisinde yer alan anlık SAMSUN HABER akışları, genç ve dinamik haber muhabirlerimiz tarafından olayın yaşandığı an itibari ile sizlere ulaştırılmaya başlanır.


ANLIK SAMSUN HABER AKIŞLARI

Sitemiz içerisinde yer alan anlık SAMSUN HABER akışları, genç ve dinamik haber muhabirlerimiz tarafından olayın yaşandığı an itibari ile sizlere ulaştırılmaya başlanır. Hava şartları, ortam durumu ne olursa olsun bizler haber nerede ise orada olur ve sizlerin merak ettiklerinizi ya da öğrenmek isteyeceklerinizi kayıt altına alır, raporlar ve değerli takipçilerimize sunarız. Tüm illerimizde gösterdiğimiz özeni, performansı Samsun ilimizi için de göstermekteyiz. Hatta İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerimizden olan Samsun, Türkiye’nin en kalabalık ilk 20 şehrinden biri olması sebebi ile bir çok ilimize nazaran çok daha fazla efor ve yoğun çalışma gerektirmektedir. Uzman ve profesyonel kadromuz dahilinde daha fazla ekip oluşturarak hatta oluşturduğumuz ekipleri de vardiyalı sistem ile çalışmaya tabi tutarak sektörümüzdeki hızlılık arayışınızı sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Herkesten ve her yerden önce öğreneceğiniz haberler, edineceğiniz bilgiler sizler için özenle ve titizlikle oluşturulmaktadır.

Samsun’da Neler Oluyor?

Ülkemizin gözde şehirlerinden olan Samsun, birçok yaşanan gelişmeler sayesinde haber takibinde öncülüğünü korumaktadır. Bizler de sizlerin talebi üzerine SAMSUN HABER sunumlarımızda ‘Samsun’da neler oluyor?‘ sorusunu kendimize günde bir kez değil, her günün her saniyesi soruyoruz. Her saniye aklımızda olan bu soru bizleri haberlerin içerisine ve detaylarına çekerek anlık habercilik sistemini sizlere sunabilmemizi mümkün kılıyor. Samsun’da patlayan bomba olayları, yaralanmalar ve maalesef ki ölümler gibi olaylar yaşandığı gibi tıp dünyasında çok büyük adımların atıldığı haberleri de tarafımızca alınıp paylaşılmaktadır. Sadece Türkiye’deki değil dünyadaki birçok insanın yaşamını ve sağlığını olumlu yönde etkileyecek tıp literatüründeki gelişmeler özellikle Samsun ilimizde çok fazla sayıda oluşmaktadır. Bizler de insan sağlığını ve hayatını etkileyecek bu olumlu gelişmeleri olayın geçtiği anda, buluşun patent kazandığı anda sizlerle paylaşmaktayız. Hatta başlayan deneyler ve araştırmalar bile üniversitelerden edinilen bilgiler ile birlikte anlık olarak tarafımızdan sizlere ulaştırılmaktadır.

Samsun Gece Haberleri

Samsun gece haberleri bazen tatsız olaylara tanıklık etse de genellikle gece eğlenceleri ile gündemi koruyor. Eğlenmeyi ve yaşamayı bilen Samsun halkı özel gece kulüplerinde ve eğlence merkezlerinde zaman geçiriyor. Hangi ünlü hangi kulüpte çıkıyor? Program akışları ne şekilde? Ve daha birçok sorunun cevabını SAMSUN HABER akışlarımızda her daim bulabilirsiniz. Her ne kadar keşke olmasa, bizler de tanık olup bu üzücü haberi takipçilerimize vermesek dediğimiz haberler de maalesef ki zaman zaman gündemimizde yer alıyor.  Habercilik hayatı toz pembe göstermek değil, olduğu gibi gösterebilmektir inanışımız ile üzülerek de olsa üzüldüğümüz ve sizin de üzüleceğinizi düşündüğümüz olayları da size yansıtıyoruz. Umarız bir gün Türkiye’miz bu üzücü olayların hiç yaşanmadığı sonucunda ise üzücü hiçbir haberin medyada yer almadığı günlere ulaşır. Sadece tek haber anlayışımızın eğlence, spor, kültür ve magazin konularından ibaret olduğu günlere ulaşmak dileğiyle.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI