Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınÇeyizlik Lif Modelleri

Tarih: 22-04-2017 14:58:06 + -


Daha önce birçok kez yazdığımız lif konusunda bugün sizlere 2017 Lif Modelleri ni yazacağız. Çoğu bayan evde otururken boş boş oturmak yerine birşeyler yapmak ister ve işte o zaman aklına gelen ilk şeylerden bir tanesi örgüdür.


Çeyizlik Lif Modelleri

Daha önce birçok kez yazdığımız lif konusunda bugün sizlere 2017 Lif Modelleri ni yazacağız. Çoğu bayan evde otururken boş boş oturmak yerine birşeyler yapmak ister ve işte o zaman aklına gelen ilk şeylerden bir tanesi örgüdür.

 

Bizde bugün sizlere 2017 lif modelleri ni yazacağız. Bu belkide son çırpınışlarını veren gelişen ve değişen dünyada belkide son demlerini yaşayan özel el sanatlarının biz aslında vefalı Türk kadınları oldukça bu el sanatlarının kaybolmayacağını düşünüyoruz.

 

Gerçektende bizim annelerimiz , halalerımız, teyzelerimiz, babannelerimiz, annennelerimiz, içlerinde her halde böyle örgü işiyle uğraşmayan kimse yoktur, en azından benim ailemde öyle özellikle Anadolunun bir çok şehrinde ve özellikle köy kesinlerinde bu el sanatları yıllardan beri süre geliyor ve hala yaşatılıyor. Gelin olacak kızların çeyizlerinde bulunması gereken ve mutlaka olması gereken şeylerin başında Örgü işleri gelir , bizde bu yazımızda yeni gelin olacak adaylar için 2017 lif modelleri ni onlara takdim etmekten ve bu konuda bilgi sunmaktan oldukça memnunuz.

 

Zaman hiç durmadan geciyor büyük şehirlerde sosyal kesim hala bu gelenekleri yaşatıyor, ama bazı elit kesim çoktan bu el sanatlarının çeyiz olaylarını unutmuş bile korkarız ki  biz bu gelenek ve göreneklerimiz unuttuğumuz vakit gerçek anlamda yok olacak bir ülkeyiz ve bilinçli olarak bu gelenek ve göreneklerimiz, özelliklede örf ve adetlerimiz bize unutturulmaya çalışılıyor.

 

Ama cefakar  türk kadını hala bu anadolunun bağrında bu el sanatlarını yaşatmaya çalışıyor bazı ünlü isimlerde hala bu konuda siz değerli bayanlara yol göstermeye çalışıyor bunların başında Derya baykal hanımefendi var bizde bu gün sizlere 2017 derya baykal lif modelleri kataloğundan da güzel bir kaç tane 2017 lif modelleri göstereceğiz.

 

2017 Lif modelleri bayanlar için  özelliklede yeni evlenecek yuva kuracak bayan arkadaşlar için ilgi çekici olabilir aradıkları tarz ve desenlerde 2017 lif modelleri bulabilir ve hakkında bilgi alabilirler. Bu konuda sizlere yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. 2017 Lif modelleri yapılışı ile ilgili bir çok video ve anlatımlı proğramlar var bu konuda o videoları incelemeniz sizler için daha anlaşılır olacaktır, zaten bir çok bayan bu modelleri yapmayı biliyor bu nedenle yapmaları gereken tek şey yapacakları desenleri ve motifleri belirlemek olacaktır bu konudada görsellerimizden yardım alabilirler.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI