Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınDeniz Bank Konut ve İhtiyaç Kredisi Hesaplama - 14 Mart 2017 Salı

Tarih: 14-03-2017 23:29:02 Güncelleme: 14-03-2017 23:33:02 + -


Türkiye’de ve dünyada bireysel ya da kurumsal olarak kredi başvurusu artık temel ihtiyaç haline gelmiştir. Şirketler büyümek için, bireyler de eğitim, borç ödeme, konut, araba, acil sağlık nakit ihtiyacı gibi nedenlerle kredi çekme ihtiyacı duyarlar. Uygun kredi imkânı sunan bankalardan biri olan Deniz Bank gereken şartlar oluştuğunda kredi vermektedir.


 Deniz Bank Konut ve İhtiyaç Kredisi Hesaplama - 14 Mart 2017 Salı

Türkiye’de ve dünyada bireysel ya da kurumsal olarak kredi başvurusu artık temel ihtiyaç haline gelmiştir. Şirketler büyümek için, bireyler de eğitim, borç ödeme, konut, araba,  acil sağlık nakit ihtiyacı gibi nedenlerle kredi çekme ihtiyacı duyarlar. Uygun kredi imkânı sunan bankalardan biri olan Deniz Bank gereken şartlar oluştuğunda kredi vermektedir. 

Deniz Bank Ev Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenler için kredi hesaplama sisteminden alınan Deniz Bank konut kredisi örneği: 96 ay vadeli 80,000 ₺ ev kredisi için   %1,18 faiz, 400 ₺ kredi masrafı, 1.397,01 ₺ aylık ödeme miktarı ve 134.512,96 ₺ geri ödemesi ile alınabilmektedir. Denizbank belirli dönemlerde Mortage kredi avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlere avantajlı rakamlar sunar. Farklı vade ve miktarda alınan kredi için hesaplama konusunda bankadan da yardım alabilirsiniz.

 

Tüketici Kredisi

İşyeri için ürün temini, eğitim, sağlık ya da borç ödeme gibi ihtiyaçlar için 24 ay vadeli 10.000 ₺ Deniz Bank tüketici kredisi için örnek hesaplama şu şekilde: %1,59 faiz, 50₺ +116 ₺ kredi- sigorta masrafı, 523 ₺  aylık ödeme ve 26.144,01 ₺ geri ödeme şeklinde ihtiyaç kredisi alınabilir.  Bankanın faiz oranı ve belirli dönemlerde sağladığı avantajların takibini yaparak avantajlı krediden yararlanabilirsiniz.

 

Araç Kredisi

Denizbank 50.000 ₺ için 36 ay vadeli taşıt kredisi örnek hesaplaması şu şekildedir:   %1,20 faiz, 250 ₺ kredi masrafı, 1.789,61 ₺ aylık ödeme, 64.675,96 ₺ geri ödemeli kredi şeklinde başvuruda bulunabilirsiniz. Araç kredisi faiz oranı bakımından Denizbank en avantajlı banklalar arasında yer alır. Farklı koşullar için kredi hesaplama sistemini ziyaret edebilirsiniz.


Nasıl Daha Kolay Kredi Çıkar? 

Uzun süredir kredi için başvuru yapmanıza rağmen çıkmıyorsa, bunun en büyük nedenlerinden biri kredi notunuzun düşük olmasıdır. Kredi notu, bankaların kredi vermeden önce risk durumunu belirlemek üzere başvurdukları bir ödeme garanti sistemidir. Puanı veren kurum Kredi Kayıt Bürosu’dur. Burada sizin geçmişte yapılan tüm banka işlemleri yer alır ve size belirli bir puan verilir. Bu puanın verilmesinde de birçok farklı etken vardır. Geçmişte kullanılan kredi kartının ödeme gecikme durumu, çok sık kredi başvurusu olup olmaması, kredi kartı başvuruları ve limit borç oranı bazı belirleyici maddelerdir. 1450 ve yukarı puanda olanlar düşük risk grubu içinde olduğundan kredi çıkma olasılığı fazladır. 1400 ve altı puanda olanlar da daha yüksek risk grubundadır. Bu durum ödeme konusunda banka için sorun teşkil eder. Size kredi çıkmamasının büyük bir sebebi kredi notunun düşük olması olduğundan, bu puanı ideal seviyeye getirmeye çalışmak mantıklı bir adım olacaktır. Var olan borcu yapılandırmak uzun bir süre kredi başvurusu yapmamak ve hiç kredi kartı kullanılmamışsa, bir tane alarak düzenli ödeme yapmak kredi notunu yükseltmeye yardımcı olacaktır.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI