Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınEn Güzel Veranda Modelleri

Tarih: 17-12-2016 16:17:19 + -


Verandalar genel olarak yerle aynı yükseklikte olan ve üzeri kapatılmış bir balkon gibidir. Daha çok bahçe ortamını yansıtır ve çok şık bir görüntü sağlar. Veranda modelleri evin tipine göre değişkenlik gösterebilir. Hepsinde farklı bir tema olabilir.


En Güzel Veranda Modelleri

Verandalar genel olarak yerle aynı yükseklikte olan ve üzeri kapatılmış bir balkon gibidir. Daha çok bahçe ortamını yansıtır ve çok şık bir görüntü sağlar. Veranda modelleri evin tipine göre değişkenlik gösterebilir. Hepsinde farklı bir tema olabilir. Verandanın tarihine bakacak olursak; İlk olarak Hintliler tarafından geliştirildiği düşünülmektedir. Hint dekorasyonuna benzeyen tasarımları sebebiyle Verandalar da genel olarak Hint dekorasyon görüntüsü vardır.  Veranda modellerinin Avrupa ve diğer tüm dünya ülkelerine ulaşması için Hindistan ile yapılan ticari alışverişlerdir.

Verandalar çok şık bir görüntüye sahiptir ve genel olarak tatil yerlerinde tercih edilebilmektedir. Bunun yanında Veranda modelleri zaman gelişerek çok daha şık bir hal almıştır ve balkon olarak da kullanılmaya başlamıştır. Bu sebepten dolayı da kullanımında da bir artış olmuştur.

Genel olarak müstakil evlere yapılan Verandalar, deniz kıyısı, yayla manzarasına sahip dubleks evlere yaptırılır. Veranda sayesinde evinizin gerçek gücünü görmüş olursunuz. Çünkü Verandalar evinize huzur katar. Güzel bir yaz akşamında evin içine tıkılıp kalmayı mı yoksa dışarıda Verandanızda dostlarınız ile keyifli bir kahve içmeyi mi istersiniz. Cevabı buradan duymak bile mümkün. Bizler ferahlığı seven insanların ve açık hava her zaman bizim ilgimizi çeker.

Veranda evler aynı zamanda çok şık görüntüsü sayesinde hemen dikkat çeker. Dışarıda gezerken verandalı bir ev gördüğünüzde o eve ne kadar imrenerek bakarsınız. Aynı şekilde misafiriniz geldiğinde ya da misafirliğe gittiyseniz varanda varsa orada oturmak istersiniz. Çünkü her açıdan çok daha keyiflidir.

Veranda dekorasyonu da en az kendisi kadar önemlidir. İyi bir dekorasyon sayesinde verandalar çok daha keyifli bir hal alabilir. Dekorasyon açısından verandalar bahçelere benzediği için kullanmadığınız bahçe takımlarını burada değerlendirebilirsiniz. Ya da eşya almak istediğinizde bahçe takımlarını gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca sadece yaz için değil aynı zamanda kış içinde veranda düzenlemenizi yapabilirsiniz. Örneğin şık bir şömine verandanızın çok daha romantik olmasını sağlayacaktır. Kısacası dekorasyonunuzu iyi bir şekilde yaptığınız sürece yani doğru veranda modelleri sayesinde evinizi daha gösterişli ve şık bir yere çevirebilirsiniz. Böylece yaşadığınız hayattan daha çok keyif alırsınız.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI