Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınErkeklerin Duymak İstemediği Sözler neler?

Tarih: 22-04-2017 22:08:06 + -


Erkek veya bayan olsun bir ilişkide partnerinizin sizden duymak istemeyeceği bir çok söz vardır. Bu sözler sizin onunla olan ileriye dönük ilişkilerinizi oldukça etkileyecek ilişkilerinize yön verecek sözler olabilirler . Bizde bu yazımızda sizlere Erkeklerin duymak istemediği sözler den biraz bahsedeceğiz.


Erkeklerin Duymak İstemediği Sözler neler?

Erkek veya bayan olsun bir ilişkide partnerinizin sizden duymak istemeyeceği bir çok söz vardır. Bu sözler sizin onunla olan ileriye dönük ilişkilerinizi oldukça etkileyecek ilişkilerinize yön verecek sözler olabilirler . Bizde bu yazımızda sizlere Erkeklerin duymak istemediği sözler den biraz bahsedeceğiz.

 

Çoğu zaman ilişklilerde gelişi güzel ağzımızdan sözler çıkabilir bu sözler karşımızdaki partnerimizi ziyadesiyle üzebilir ve biz bunun farkında bile olmayabiliriz.

 

Onun için yapılması gerekenler ve söylenememesi gereken sözleri bu yazımızda sizlere sunuyoruz. Erkekler çocuk gibidir siz farklı birşey anlatmak istersiniz onlar farklı bir şey anlayabilir ve söylediğiniz bir sözden dolayı morelleri bozulabilir. Bu nedenle erkeklere söylenmeyecek sözler olarak sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz.

 

Bayanlar için annelerine benzemek oldukça hoş bir duygudur. Çünkü bayan her şeyini annesiyle paylaşır ve onunla dertleşir ama erkeklerde bu durum tersine dir erkeğe annene benziyorsun dememek gerekir çoğu erkek bu sözden hoşlanmaz. Aynı zamanda size bu söz için oldukça kırılabilir sizin onun annesini sevmediğinizi düşünebilir bu da ileriye dönük bir ilişki için tehlike çanlarının daha başından çalmaya başlamasına neden olur. Erkekler eşlerini annelerine benzeyen bayanlardan seçerler siz eğer  bu erkeğe anne kuzusu, anasının oğlu ne olacak gibi sözler kullanırsanız bu ziyadesiyle karşı tarafı kırabilir.

 

Erkeklerin diğer hoşlanmadığı bir söz ise sürekli saçları dökülen bir erkeğe bunu hatırlatmak saçların dökülüyor kel kalabilirsin gibi cümleler kurmak onu fazla etkilemiyor gibi görünsede içten içe ona dert oluyor olabilir ve buda onun sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

 

Bir erkek için en önemli unsurlardan biride arkadaşlarıdır partnerinizin arkadaşlarınızı onaylamaması her defasında arkadaşlarını beğenmiyorum demek o erkeğin o bayandan uzaklaşmasının en önemli sebepleri arasında yer alabilir. Çünkü erkek bu yaşa kadar o arkadaş larla haşır neşir olmuş onlarla büyümüştür ve bir anda bir kadının gelip onları değiştirmeye kalkması onun oldukça canını sıkabilir ve budurumda ilişkinize kötü bir yön verebilir.

 

Beğenmediği bir hareket yaptığında bayanın erkeğe sen zaten hep böylesin. hep böyle yapıyorsun gibi sürekli başına bir şeyler kakması erkeğin o kadından bıkmasına ve ilişkinin bozulmasına neden olabilir.

 

Bir erkeğin karşısında yapılmaması gereken en önemli şey ise eski sevgililerinle asla şimdiki erkek arkadaşını kıyaslama eski sevgilim böyle yapardı o olsa böyle davranırdı gibi cümleler en kısa yoldan ilişkinizi bitirmek için yapacağınız konuşmaların temeli olabilir. Türk erkekleri bu konuda gerçekten oldukca hassastır. Artık yeter, beni sevmiyormusun, benden hoşlanmıyormusun artık gibi sözlerin sık kullanılmasıda bir erkeğin asla hoşuna gitmez ve bu sözler ilişkinin geri tepmesine neden olur. Bu nedenle kadınları anlamak kadar erkekleride anlamak ve ona göre davranmak gereklidir.

 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI