Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınFenomen Olmanın İnstagram Hali // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:10:22 + -


İnstagram’da takipçi sayımızın çok olması bize maddi gelirde sağlayan bir iştir. Birçok kişi ister instagram fenomeni olmayı ama bu belli bir disiplin ve özveri isteyen bir şeydir. Bunun yanı sıra instagram’da takipçi sayısını arttırmayı sağlayan uygulamalar da mevcut. İnstagram takipçi sayısı arttırma hileleri ile takipçi sayınızı arttırabilir ve bu sayede adınızı duyurabilirsiniz. Beğeniler de takipçiler kadar önemli. Beğeni sayınızın yüksek olması birçok kişinin sizi fark etmesine ve aramalarda sizin görselinizin ön plana çıkmasına vesile olur. Beğeni sayısı arttırma ile ilgili de bazı hileli programlar mevcut. Takipçi sayınızı arttırmanızın sizin için bir gelir kapısına dönüşmesi ve markaların sizi fark etmesi için çok önemli.


Fenomen Olmanın İnstagram Hali // Haberler Detayı

İnstagram’da takipçi sayımızın çok olması bize maddi gelirde sağlayan bir iştir. Birçok kişi ister instagram fenomeni olmayı ama bu belli bir disiplin ve özveri isteyen bir şeydir. Bunun yanı sıra instagram’da takipçi sayısını arttırmayı sağlayan uygulamalar da mevcutİnstagram takipçi sayısı arttırma hileleri ile takipçi sayınızı arttırabilir ve bu sayede adınızı duyurabilirsiniz. Beğeniler de takipçiler kadar önemli. Beğeni sayınızın yüksek olması birçok kişinin sizi fark etmesine ve aramalarda sizin görselinizin ön plana çıkmasına vesile olur. Beğeni sayısı arttırma ile ilgili de bazı hileli programlar mevcut. Takipçi sayınızı arttırmanızın sizin için bir gelir kapısına dönüşmesi ve markaların sizi fark etmesi için çok önemli.

Marka işbirlikleri ile ücretsiz ürünlere sahip olabileceğiniz gibi bir de tanıtımını yapacağınız ürün haricinde çalıştığınız markadan ücret talep edebilirsiniz. Bu hiçte küçümsenecek boyutta ücret değildir. İnstagram takipçi sayısı hilesi için internette birçok uygulama var ama en işe yarayan ve en güvenilir olanı bulmak çok önemli. Aynı şey instagram beğeni sayısı arttırma hilesi programları için de geçerli. Bu programların bazıları gerçek kişilerden oluşan bir kitle ile işlemekteyken bazıları ise bir kişinin farklı farlı hesaplar açarak ücret karşılığı instagram hesaplarını takip etmesi ile oluşmaktadır. Takipçi sayısı arttırma hilesi satın alınabilir ve ya cihazınıza indireceğiniz bazı uygulamalar ile de bunu yapabilirsiniz. İnstagram takipçi hilesi sizi üst seviyelere taşıyacak ve hedeflediğiniz noktalara hızlı ulaşabileceksiniz.

Bu programları kullanarak takipçi sayınızı arttırabilmeniz mümkün. Kimisi ücretli olan programlarda var elbette.  Bu ve bunun gibi sitelerden takipçi sayısı arttırma veya beğeni sayısı arttırma hileleri edinebilirsiniz. Çoğu gerçek kişilerden oluşan bir havuz sistemi olan bu  siteler ile anlaşarak belli bir ücret karşılığında takipçi ve beğeni sayılarınızı gözle görülür şekilde arttırmanız mümkün. Böylece hem instagram kullanıcıları hem de markaların ilgisini cezp etmiş olacaksınız. Ondan sonrası tamamen sizin elinizde düzenli görsel paylaşımı ile daha da çok kişiye ulaşabilirsiniz. Her işte olduğu gibi instagram fenomeni olma işinde de düzenli ve prensipli bir çalışma şekliniz olmalı. Markalardan gelen tanıtım ürünleri ile ilgili de gerçek fikirlerinizi beyan etmelisiniz ki takipçileriniz sizi samimiyetsiz bulmasın. İnstagram beğeni hilesi de en sıklıkla kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI