Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın

FİRMA HAKKINDA


facepara, bir sosyal sorumluluk girişimidir. Amacımız bir yandan facepara.com web sitesinde girişimci kaydını yaptırıp, girişimci birliği sistemine dahil olmuş girişimcilerimize ek gelir sağlarken bir yandan da Türkiye'nin dört bir yanındaki yayınevleri, kitapevleri, amatör yazarların kitaplarını ve üniversite öğrencilerin e-kitap haline getirdikleri kendilerine ait ders notlarını, makalelerini satılabilir ve okuyucular için de ulaşılabilir hale getirmektir. facepara.com'a üyelik ücretsizdir ve girişimcilerin elde ettiği kazanç üzerinden komisyon alınmaz.

facepara, girişimcilik hakkında faydalı bilgiler sunan, girişimcilerine maddi-manevi destekler sağlayan ve yasal bir şekilde her türden kitap alınıp satılabilen aynı zamanda amatör yazarların kalkınmasına ve üniversite öğrencilerinin para kazanmasına da olanak sağlayan girişimci birliği sistemidir.

facepara, yayınevi ve marketing üzerine kurulu olup dünyaca kabul görmüş olan aynı zamanda birçok büyük firmanın satış yolu olarak kullandığı tamamen gerçek ve yasal E-ticaret sistemini kullanmaktadır. Girişimcilerine ödediği tüm kazançlar ve okuyucuların satın aldığı tüm kitaplar faturalandırılarak vergisi ödenmektedir. Satılan tüm ürünlerde KDV, girişimcilerine ödediği kazançların ise stopaj vergisi ödenmektedir.

facepara, girişimci birlikteliği ile çalışan, girişimcilik ve kitap hizmetlerini tek çatı altında toplayan sektöründeki ilk yerli firmadır.

facepara, on binleri aşan girişimcisi, yüz binleri aşan kitap okuyucusu, girişimcilerine her ay eşit dağıtacağı kazançları ve sunduğu kazanç planı ile sektöründe ülkeye öncülük etmeyi amaç edinmiş bu yönüyle de Türkiye'de bir ilki başarmış bir şirkettir.

 facepara, Türk Ticaret Piyasası'nın tescilli markası olup misyonu ve vizyonu aşağıda belli olan bir ekip çalışmasının ürünüdür.

 Misyonumuz :

Tüm yayınevleri, kitapevleri, kurumsal yazarları ve amatör yazarları girişimci birliği sistemimizde tek çatı altında toplayarak ihtiyaç sahibi girişimcilerimize maddi ve manevi kazançlar sağlamak.

Vizyonumuz  :

 Girişimcilerimizi dinlemek, anlamak, eğitmek, gerekli ihtiyaçları için çözüm yolları üretmek, iş fikirleri, işfikri analizleri ve para kazanma stratejileri sunmak.

www.facepara.com


VİDEO

Bu Firma 974 defa incelenmiştir.

YUKARI