Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altınİnstagram Beğeni Arttırma // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:12:15 + -


2010 yılında hayatımıza girmiş olan instagram, fotoğraf paylaşımı içeren bir uygulamadır. Çok kısa zamanda gündeme gelmesinin ve popülerliğinin sebebi, sahip olduğu sosyal medyadaki özellikleri ve kaliteli filtre uygulamalarıdır. Her saniye çok fazla sayıda fotoğraf paylaşımının yapıldığı bu alan beğeni ve yorum anlamında da bir o kadar hızlıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman İnstagram takipçi önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Çünkü beğeni ve yorumların ellerimizin altına getirdiği dünya gerek özel yaşantılarımızda gerekse iş hayatlarımızda bize kar sağlayacak bir dünyadır.


İnstagram Beğeni Arttırma // Haberler Detayı

2010 yılında hayatımıza girmiş olan instagram, fotoğraf paylaşımı içeren bir uygulamadır. Çok kısa zamanda gündeme gelmesinin ve popülerliğinin sebebi, sahip olduğu sosyal medyadaki özellikleri ve kaliteli filtre uygulamalarıdır. Her saniye çok fazla sayıda fotoğraf paylaşımının yapıldığı bu alan beğeni ve yorum anlamında da bir o kadar hızlıdır. Bu açıdan bakıldığı zaman İnstagram takipçi önemi bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Çünkü  beğeni ve yorumların ellerimizin altına getirdiği dünya gerek özel yaşantılarımızda gerekse iş hayatlarımızda bize kar sağlayacak bir dünyadır.

 Takipçi Sayısını Arttırma Yolları

Bu kadar güzel bir uygulama ve popüler oluşu beraberinde takip sayısı kavramını da doğurmuştur. Gerek kişisel gerekse iş alanlarında kullanılan sosyal platform takipçi sayısı açısından da çok önemlidir. Kişisel yaşantılarımızda pek çok anımızı ölümsüz hale getirip sevdiklerimizle paylaşabildiğimiz gibi aynı zamanda sanal alışverişte de instagram kullanabiliriz. Pek çok markanın artık instagram adresleri olduğu için hem çekilişler, kampanyalar işimize yarar hem de kolay alışverişin tadını çıkarırız. Pek çok noktada takipçi sayısı önem taşımaktadır. Popülerliği yakalamış olmak başlı başına bir haz verirken önceden gizem dolu olan ünlüler artık göz önündedir. Takipçi sayısı dikkat çeken ve sürekli etkileşim doğuran bir eylem olduğu için hayran olunan kişi ya da kurumlara daha rahat ulaşmak bu sayede mümkündür. İnstagram beğeni hilesi ihtiyaçları bu ulaşılabilirlik için açığa  çıkmıştır. Ne kadar çok takipçi o kadar büyük bir dünyaya ulaşmak ve nimetlerinden faydalanmak demektir.

Kaliteli bir takipçi sayısı için en popüler fotoğraflara bakarak fikir edinebilirsiniz. Neden bu kadar beğeni aldığını, fotoğrafların nasıl olduğunu inceledikten sonra bu noktalardan dersler çıkarabilirsiniz. Sadece uygulamadaki filtrelerle yetinmeyip telefonunuza gelişmiş fotoğraf düzenleme programları yükleyerek pencerenizi genişletmiş olursunuz. Bu sayede daha eğlenceli ve kusursuz fotoğraflarla instagramda yer alarak, takipçi sayınızı attırırsınız Hashtag kullanımınızı doğru yaparak, fotoğrafla alakalı şekilde atarak takipçi sayınızı arttırmanız mümkündür. Aynı zamanda her zaman alakalı paylaşımlarınız olursa bu da kullanıcıların dikkatlerini çekecek ve takipçi sayınız artacaktır. Düzenli fotoğraf paylaşımı yaparak takipçilerinize kendinizi her zaman hatırlatmalı ve sizi unutmalarına izin vermemelisiniz. Bunlarla beraber İnstagram takipçi hilesi uygulamaları ile de takipçi sayınızı bir anda çok yüksek rakamlara ulaştırmanız mümkün olabilmektedir.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI