Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altınİnstagram Beğeni Satın Alma // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:11:28 + -


Sosyal medya alanında çok fazla ilerletilememiş ancak aşamasında olan bir internet sitesi de instagramdır. İnstagram, fotoğraf merakı olan kişiler tarafından aktif olarak kullanılan bir sosyal medya sitesidir. Günümüzde bu oldukça aktif kullanılmaktadır. En avantajlı yanı ise İnstagram’ın ticaret merkezi olarak kolay bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bunun yapılabilmesi için kullanılan İnstagram’ın belli bir müşteri kitlesine sahip olabilmesi gerekmektedir. Bunun içinde İnstagram takipçi artırılmaktadır. Geniş çevreye sahip olan kişilerin bu tür bir yola başvurmasına gerek yoktur. Ancak asosyal olan kişiler ya da İnstagram ortamında fenomen olmak isteyen kişilerin en çok başvurduğu yöntemlerden birisidir.


İnstagram Beğeni Satın Alma // Haberler Detayı

Sosyal medya alanında çok fazla ilerletilememiş ancak aşamasında olan bir internet sitesi de instagramdır. İnstagram, fotoğraf merakı olan kişiler tarafından aktif olarak kullanılan bir sosyal medya sitesidir. Günümüzde bu oldukça aktif kullanılmaktadır. En avantajlı yanı ise İnstagram’ın ticaret merkezi olarak kolay bir şekilde kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Ancak bunun yapılabilmesi için kullanılan İnstagram’ın belli bir müşteri kitlesine sahip olabilmesi gerekmektedir. Bunun içinde İnstagram takipçi artırılmaktadır. Geniş çevreye sahip olan kişilerin bu tür bir yola başvurmasına gerek yoktur. Ancak asosyal olan kişiler ya da İnstagram ortamında fenomen olmak isteyen kişilerin en çok başvurduğu yöntemlerden birisidir.

İnstagram Takip ve Beğeni Hileleri

İnstagram takipçi hilesi genel olarak çok önemli bir konu olarak görülebilir. Bunun nedeni ise kişilerin özenti haline gelen bir fenomen olma isteğinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca İnstagram’da takipçi çokluğunun avantajı, satış amaçlı kullanılan profillerde fazla para kazanılmasıdır. Ancak İnstagram sadece fotoğraf tutkunları ya da alışveriş blokları şeklinde kullanılmamaktadır. Bunun yanı sıra teknoloji tutkunlarının tek buluşma noktası olmuştur. Video, fotoğraf gibi günlük yaşamınızı, en özel anlarınızı bu küçük karelere sığdırıyorsunuz. Böylelikle tanımadığınız kişilere bile bu küçük kareler sayesinde nasıl bir hayat sürdüğünüzü yansıtmış oluyorsunuz.

Nasıl İnstagram Açılır?

İnstagram açmak ve kullanmak çok basittir. İnstagram, en çok telefonlarda kullanılan bir sosyal medya hesabıdır. Ancak bilgisayar ortamında da İnstagram kullanabilirsiniz. Android telefonlarda Google Market olarak adlandırılan Google Play Store adresine girerek İnstagram yükle diyorsunuz. Telefonlarınıza inen bu uygulamayı açtıktan sonra giriş yap butonu çıkmaktadır. İsterseniz Facebook’ tan otomatik olarak da bağlanabilirsiniz. Ancak yine de şifre girmek zorundasınız. Iphone kullanıcıları ise aynı işlemi AppStore dan yapabilirler. Bilgisayar ortamında girmek isteyenlerde abonelikleri varsa Facebook hesaplarına bağlanarak otomatik olarak bilgisayar üzerinden İnstagram hesaplarına erişim sağlayabilirler. Daha sonra takipçi ve beğeni hilesi yapılıyor. İnternet ya da İnstagram üzerinden bazı hesaplarla iletişim halinde olmanız gerekiyor. Bu sayede hile ile İnstagram beğeni hilesi yapıyorsunuz. Tabi bunun için de belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu tür hileler için belirlenen fiyatlar, sizin kaç tane takipçi ya da kaç tane beğeni istediğinize bağlıdır. Size özel paketlerimiz sayesinde takipçi satın alabilir ve bunun için ekonomik ücretler ödeyebilirsiniz. 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI