Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altınİnstagram’da Popüler Olun! // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:11:06 + -


Günümüzde en sık kullanılan sosyal hesaplardan biri İnstagramdır. Dünyanın bütün her yerinde ünlü ya da ünsüz insanların birçoğu bu uygulamayı güncel olarak kullanmaktadır. İnsanların çoğu bu uygulama ile birlikte işlerini yürütmekte ve takipçi sayısı çok olan hesaplar ticarete kadar uzanan işler yapmaktadır. Gün geçtikçe Instagramı kullanan kullanıcı sayısı artmaktadır. İnstagramda takipçisi çok olan insanlar genelde tanınan kişiler yada belli bir çevre edinmiş kişilerdir instagramda çok takipçiye sahip olmanın yollarından bir tanesi tanınmış olmaktır. İnstargramda bazı sayfaları beğenmeniz yada yorum atmanız takipçi sayınızda yükselmeye neden olacaktır. Resim veya video paylaşmaya çok ara vermemenizde instagramda zamanla takipçilerinizi çoğaltacak bir yöntemdir. İnstagram beğeni hilesi yöntemi ile hedeflediğiniz noktalara hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.


İnstagram’da Popüler Olun! // Haberler Detayı

Günümüzde en sık kullanılan sosyal hesaplardan biri İnstagramdır. Dünyanın bütün her yerinde ünlü ya da ünsüz insanların birçoğu bu uygulamayı güncel olarak kullanmaktadır. İnsanların çoğu bu uygulama ile birlikte işlerini yürütmekte ve takipçi sayısı çok olan hesaplar ticarete kadar uzanan işler yapmaktadır. Gün geçtikçe Instagramı kullanan kullanıcı sayısı artmaktadır. İnstagramda takipçisi çok olan insanlar genelde tanınan kişiler yada belli bir çevre edinmiş kişilerdir instagramda çok takipçiye sahip olmanın yollarından bir tanesi tanınmış olmaktır. İnstargramda bazı sayfaları beğenmeniz yada yorum atmanız takipçi sayınızda yükselmeye neden olacaktır. Resim veya video paylaşmaya çok ara vermemenizde instagramda zamanla takipçilerinizi çoğaltacak bir yöntemdir. İnstagram beğeni hilesi yöntemi ile hedeflediğiniz noktalara hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarla daha çekici bir görsel yaratabilip, takipçi sayısını artırabilirsiniz. İnstagram yararlı kullandığı takdirde iş alanına da dönüşebiliyor. Takipçi sayınız çoğaldıkça instagramdan ürün tanıtıp, satışını yada reklamını gerçekleştirebilirsiniz böylelikle para kazanarak ekonomik anlamda kendinize destek olursunuz. İnstagram takipçi kazanmanın diğer bir yolu ise hileli olarak takipçi sayısını arttırmaktır. Geri takip programlarıyla ücretsiz olarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Ücretsiz takipçi hilesi dışında belirli bir ücret karşılığında takipçi satın alabilirsiniz. 100 takipçiden başlayarak 10000 kişilere karşı ulaşan takipçiler satın alabilirsiniz. 

Takipçi artırmada bir diğer yöntem ise hashtag kullanmaktır. Fotoğraflarınızın altına o fotoğrafla ilgili hashtag ekleyin.  Yüklediğiniz fotoğraflara eklediğiniz hashtaglerle takipçi sayısınız artacaktır. Yüklediğiniz fotoğrafların kalitesi de çok önemlidir. Çekimi kötü olan fotoğrafların beğeni sayısı az olacaktır ve takipçi sayısını etkileyecektir. Diğer sosyal hesaplarınızı da instagramla birlikte kullandığınız zaman takipçi sayısı artacaktır. Fotoğraflarınıza coğrafi konum eklediğiniz zaman o mekanı merak eden insanlar resminizi görecek ve takipçi sayısı artacaktır. Profilinizde kendinizle ilgili biyografi oluşturun ve kendinizi tanıtacak ufak çapta bilgiler yazın bu da takipçi sayısının artmasında etkili olacaktır. Takipçisi çok olan hesapları da takip edip nasıl takip çoğalttıkları konusunda bilgi edinebilirsiniz. Bu tarz taktiklerle instagramda takipçileriniz   artabilir belki de fenomen haline gelebilir, gün geçtikçe daha çok takipçi kazanabilirsiniz. Size özel hazırladığımız İnstagram takipçi hilesi ile sosyal medyada fark edilebilir bir hale gelebilirsiniz.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI