Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altınİnstagram Fenomeni Olmanın Yolları // Haberler Detayı

Tarih: 17-02-2017 18:15:17 + -


İnstagram da 2010 senesinde hayatımıza girmiş ve hızla yükselişe geçmiş bir uygulamadır. Kişiler fotoğraf ve video paylaşımı yaparak bu platformda oldukça fazla vakit geçirmektedirler. Güzel fotoğraf filtrelerine sahip olması, diğer sosyal hesaplarla ilintili olması gibi artıları nedeniyle her geçen gün instagram kullanıcıları artmaktadır.


İnstagram Fenomeni Olmanın Yolları // Haberler Detayı

İnstagram da 2010 senesinde hayatımıza girmiş ve hızla yükselişe geçmiş bir uygulamadır. Kişiler fotoğraf ve video paylaşımı yaparak bu platformda oldukça fazla vakit geçirmektedirler. Güzel fotoğraf filtrelerine sahip olması, diğer sosyal hesaplarla ilintili olması gibi artıları nedeniyle her geçen gün instagram kullanıcıları artmaktadır. Bu kadar geniş bir alana ulaşan instagram kişisel yaşantılarda da iş hayatlarında da kullanıcılarına iyi fırsatlar oluşturmaktadır. Kişisel anlamda popülerlik, mutluluk ve paylaşmanın getirdiği rahatlamayı yaşayabilirken iş yaşantılarında çok büyük bir pazar ağıdır. Aynı zamanda firmalar az maliyetlerle çok büyük kitlelere ulaşabilirler. Bu kadar büyük bir pazara az maliyetlerle ulaşmak gerçek hayatta zor olan bir ihtimaldir. Bu açıdan bakıldığında instagram takipçi sayısı kavramı göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü iş hayatında olsun özel yaşantılarda olsun takipçi sayısının artması her zaman olumlu sonuçlar ortaya koymaktadır. Daha fazla yere ulaşma imkânı, iyi bir pazarlama stratejisi sunması, kişilerin sanal alışverişlerinde pek çok seçeneğe ulaşabilmeleri, ünlülere daha yakın olunabilmesi gibi avantajlara daha fazla sahip olmak, takipçi sayısındaki artıştan geçmektedir.

Platformun sahip olduğu filtre ve efekt özellikleri ile fotoğraflarınızı geliştirerek paylaşmak da takipçi sayınızı arttırmada önem teşkil eden diğer bir noktadır. Instagram kullanımınıza göre diğer sosyal hesaplarınızda daha fazla takipçiniz varsa instagram paylaşımlarınızı bu ağlarda da paylaşarak, ağlar arası takipçi de oluşturmanız mümkündür. Aynı zamanda hashtag sayesinde de pek çok alana ulaşmanız mümkün olabilir. Çünkü bu sayede ilgili kişilerin dikkatini çekmeniz mümkündür. Özellikle çok fazla kullanılan hashtag seçeneklerinin neler olduğunu listeleyen pek çok site vardır. Bunlara göre paylaşımlarınızı düzenlemeniz sizlere takipçi sayınızdaki artış olarak geri dönecektir.

 Ayrıca pek çok sitede takipçi satın alma işlemi mevcuttur. Bunun yanı sıra telefonlara indirilen bazı uygulamalar ile de bunu sağlayabilirsiniz. Bir gün içinde takipçi sayınızı istediğiniz kadar attırabilir ve kısa zamanda o geniş dünyaya ulaşabilirsiniz. Bu takipçi alma işleminde ayrıca Türk ya da yabancı takipçi almak gibi seçeneklere de ulaşmanız mümkündür. Tüm bunların yanı sıra beğeni satın alarak da takipçi sayınızı bu yoldan arttırabilirsiniz. Hatta aylık olarak bu beğeni satışlarına abone bile olabilirsiniz. Sosyal medyada fenomen olmak için bu adımlardan istediğinizi seçebilirsiniz. İnstagram beğeni hilesi ile bu artışlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beğeni dışında İnstagram takipçi hilesi ile de istediğiniz büyüklüğe geçişinizi hızlandırmanız mümkündür.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI