Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınKredi Kartı Pazarlama işi Veren Bankalar ! - 14 Mart 2017 Salı

Tarih: 14-03-2017 23:26:45 Güncelleme: 14-03-2017 23:33:45 + -


Kredi kartı, herkesin kullandığı bankaların en popüler kredili ürünleridir. Kredi kartlarının kullanımının yaygın olduğu günümüzde, bir çok kişi kredi kartı başvurum neden onaylanmıyor gibi sorular sorsa da, aslında bankalar, kredi kartı vermeye oldukça heveslidir.


Kredi Kartı Pazarlama işi Veren Bankalar ! - 14 Mart 2017 Salı

Kredi kartı, herkesin kullandığı bankaların en popüler kredili ürünleridir. Kredi kartlarının kullanımının yaygın olduğu günümüzde, bir çok kişi kredi kartı başvurum neden onaylanmıyor gibi sorular sorsa da, aslında bankalar, kredi kartı vermeye oldukça heveslidir.

Banka kredili ürünlerinden para kazanır ve bu sayede müşteri bağlar. Bu nedenle bir çok bankada kredi kartı başvurusu internetten ya da şubeden yapılsa da, zaman zaman bankalar kredi kartı vermek için çeşitli çalışmalara girişirler. Bu çalışmalardan en sık rastlananı da, kredi kartı başvurusu alınan stant çalışmalarıdır. Stantlarda bulunan görevliler, ne kadar başvuru alırsa, o kadar prim alırlar.

https://www.bankakredinotum.com/wp-content/uploads/2015/06/param%C4%B1-y%C3%B6netebiliyorum.jpg

Kredi kartı pazarlama işi veren bankalar her dönem olmasa da belirli dönemlerde geçici süreli eleman alırlar.

Bankalarda Çalışmak için Nereye Başvuru Yapılır?

Devlet memurları gibi bir çok meslek dalından olan bankalarda çalışmak da bir çok kişinin hayalidir.

Bankalarda çalışmak eskiden daha kolay olsa da, günümüzde 4 yıllık üniversite mezunu olma şansı aranır. Bunun yanında belirli bir yaş sınırı da vardır ve başvurular mülakatlarla değerlendirilerek elenir. Banka şubeleri dışındaki yerlerde çalışmak isteyenler için ise internetteki iş ilanı sitelerinde bir çok başvuru bulunmaktadır.

Bu başvurulardan uygun olan pozisyonlara geçici ya da kalıcı olarak başvurmanız durumunda banka insan kaynakları sizinle iletişime geçerek uygun bulunmanız durumda çalışabilirsiniz.

Bankalarda Çalışmak için Kredi Sicilimin Bozuk Olması Sorun Olur Mu?

Bankalarda ya da herhangi bir yerde çalışmak için kredi sicilinizin nasıl olduğunun değil beceri ve deneyimlerinizin nasıl olduğu önemlidir.

http://gazeteport.com/haber/images/n/137526817475210.jpg

Bu nedenle aradığınız herhangi bir iş için bu tür sorunları kafanıza takmamanız gerekir. İcralık bir borcunuzun olması sadece maaşınızın belirli bir kısmına haciz konmasına yol açabilir.

Kredi Kartı Pazarlama İşi Nasıldır?

Kredi kartı pazarlama işi, genelde dönemsel işlerden biridir. Öğrenciler tarafından tercih edilir ve genelde stant kurularak banka ya da merkez bölgelerde kredi kartı başvurusu alınır.

Üniversitelerin bahçelerinde kurulabilen stantlarda öğrencilere yönelik kredi kartları tanıtılırken, AVM ya da diğer yerlerde klasik kredi kartları ve yeni çıkan kredi kartları tercih edilir.

Banka Çağrı Merkezlerinde Çalışmak

Banka çağrı merkezinde çalışmak daha kolaydır. Vardiyalı sistemde çalışılan çağrı merkezlerinde bir çok kişi gibi siz de çalışabilirsiniz.

Ancak bu tür işler çok yorucudur ve sabır gerekmektedir. Sabırlı olan ve insanlarla iyi iletişim kuran biriyseniz, daha iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Kariyer sahibi olmak için iyi bir başlangıç olan çağrı merkezlerinde, düzenli ödenen maaşlarınız ve deneyim ve başarı kazandıkça yükselme imkanınız olan bir kariyeriniz söz konusudur.

Bankalarda servis görevlisi olarak ya da müşteri temsilcisi olarak da çalışmanız mümkündür ve daha değişik pozisyonlar için bankaların insan kaynakları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Ekonomi Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI