Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınMALATYA HABER ! Malatya’da Yaşananlar ve Güncel Haberler

Tarih: 30-12-2016 16:32:53 + -


MALATYA HABER yayını yapıldığında takipçi kitlesinin de genellikle türbeleri ve camileri ile meşhur olan Malatya şehrimizde ikamet eden insanlar olacağı bir gerçektir.


MALATYA HABER ! Malatya’da Yaşananlar ve Güncel Haberler

Yaşadığımız ülkede yaşanan gelişmeler, Türkiye’nin neresinde olursa olsun hepimizi yakından ilgilendirmektedir. Ancak haberleri ve güncel gelişmeleri tek bir şehir açısından ele aldığımızda doğal olarak ilk takipçileri o şehirde ikamet eden insanlar ya da ilgili ilde en yakınları bulunan insanlar olacaktır. Ele aldığımız Malatya ili için de aynı durum geçerli olmak ile birlikte MALATYA HABER yayını yapıldığında takipçi kitlesinin de genellikle türbeleri ve camileri ile meşhur olan Malatya şehrimizde ikamet eden insanlar olacağı bir gerçektir. Örneğin dün yayınlanan bir haber Malatya ilinde iki kaçak plakanın polisler tarafından arandığını belirtti. Bu üzücü haber bizleri diğer illerde yaşayan diğer insanlara kıyasla çok daha yakından etkileyip endişe vermektedir. Malatya ilimizde yaşanan gelişmeleri anlık olarak en kısa zamanda bizler tarafından öğrenebilirsiniz.

Malatya Haber Kaynakları

Ülkemizin her noktasında olduğu gibi Malatya ilimizde de devlet adına çalışan ve özel olarak faaliyetlerini sürdüren haber kaynakları vardır. Haberler kaynaklarına göre üç guruba ayrılırlar. Bunlar resmi haberler, özel haberler ve ajans haberleridir. En etkili ve yetkili kişilerden öğrenilen haberler resmi, halk arasında yaşanan olayların muhabirlere halk aracılığı ile bildirilmesi ile elde edilen haberler özel ve dünyadaki tüm olayları toplayarak her yana bildirilmesini sağlayan kurumlar tarafından sunulan haberler de ajans haberleri olarak isimlendirilir. Yerel haber kaynaklarının çalışmaları, MALATYA HABER oluşturulması ve yayınlanması sırasında da aktif bir rol oynamaktadır. Malatya şehrimizde yaşayan ve muhabirlik, gazetecilik mesleklerini yürütmekte olan insanlar yaşadıkları ile özel gelişmeleri anlık olarak takip etmek ile yükümlüdürler. Tüm haber kaynakları tarafımızca araştırılır ve en kısa süre içerisinde siz değerli takipçilerimize en sağlam kaynaklar tarafından ulaştırılır.

Malatya’da Habercilik Anlayışı

Mutfağındaki eşsiz yemekleriyle ve tarihi yapılarıyla meşhur olan Malatya şehrimizde habercilik anlayışı ve habercilik konusundaki ağ yapısı oldukça gelişmiştir. Malatya’nın ilçeleri olan; Akçadağ, Arguvan, Arapgir, Doğanşehir, Yazıhan, Battalgazi, Doğanyol, Darende, Hekimhan, Pütürge, Kuluncak, Kale ve Yeşilyurt ilçelerinde semt semt oluşturulmuş haber kaynaklarının varlığından bahsedebilmek mümkündür. Güncel olarak meydana gelen en ufak bir gelişme MALATYA HABER kaynakları tarafından tespit edilebilecek düzeydedir. Tabi ki bu alt yapının oluşturulabilmesi sadece birkaç insanın bir araya gelmesi ile mümkün değildir. Alanında uzman ve tecrübeli habercilerimizin de bulunduğu kadro oldukça fazla sayıdaki insanı bir arada tutmaktadır. Ekibimiz içerisinde yer alan tecrübeli muhabirlerimizin deneyimleri sonucunda en kesin kaynaklar en etkili şekilde kullanılır ve siz değerli takipçilerimize doğru bilgiler olarak sunulurlar.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI