Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınMEB Vitamin Giriş - Kaydol - 14 Nisan 2017 Cuma

Tarih: 13-04-2017 23:49:03 + -


Artık öğrencilerin okulda gördüğü derslerin nerdeyse hepsini evde de tekrar izleyebilecekler. Çünkü artık Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Telekom'un birlikte geliştirdikleri MEB VİTAMİN var. Artık MEB Vitamin ile öğrenciler evdende derslerine devam edebilecekler.


MEB Vitamin Giriş - Kaydol - 14 Nisan 2017 Cuma

Artık öğrencilerin okulda gördüğü derslerin nerdeyse hepsini evde de tekrar izleyebilecekler. Çünkü artık Milli Eğitim Bakanlığı ile Türk Telekom'un birlikte geliştirdikleri MEB VİTAMİN var.  Artık MEB Vitamin ile öğrenciler evdende derslerine devam edebilecekler.

 

MEB Vitamin ortak girişimi ücretsiz olup, sadece üye olarak tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu sistem sadece öğrenciler için değil aynı zamanda öğretmenler de kullanabilmektedir. Meb Vitamin'den yararlanabilmek için yapamnız gereken tek şey üye olmanız ve ardından hesabınıza giriş yapmanızdır. MEB Vitamin'e üye olmak için aşağıda verilen bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Artık okulda kaçırdığınız dersler için üzülmeyin çünkü artık en büyük yardımcınız olan MEB VİTAMİN var. Sevgili öğrenciler unutulmayınızki böyle bir hizmetin olması dersleri kaçırabilmeniz anlamına gelmiyor. Yani ders en iyi derste dinlenir. Meb Vitamin sizin için sadece kaçırdığınız bölümler ve tekrar öğrenmek istediğinizde yardımcı bir araç olmalıdır.

 

Meb Vitamine Üye Olmak için gerekli şartlar:

 

1.Halen okuyor olmak

2.Yirmi yaşından küçük olmak

3.ve TC Kimlik Numaranızla kayıt olabilirsiniz.

 

Meb Vitamin ile okul öncesi eğitimi alan öğrenciler de artık eğlenceli uygulamalarla öğrenmeye daha çok heveslenecek. Eğlenerek öğrenecek ve ders çalışmayı daha çok sevecekler.

 

Ayrıca Meb Vitamin'de yazılı ve görsel eğitimlerin yanında videolu derslerle öğrenimi daha kolaylaştımak hedeflenmiştir.

 

İlköğretim, Lise Öğrencileriyle birlikte öğretmenler de Meb Vitamin uygulamasından yararlanabilmektedir.

 

Meb Vitamin Giriş(İlköğretim)

 

Meb Vitamin ilköğretimde bulunan dersler: Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgier, Fen ve Teknoloji, T.C İnkilap Tarihi ve Atatürkçülük dersleridir. Bu dersler (4,5,6,7,8) inci sınıflar için hazırlanmıştır.

 

MEB VİTAMİN GİRİŞ (İLKÖĞRETİM) İçin tıklayınız >>

 

Meb Vitamin Giriş(Lise)

Meb Vitamin ilköğretimde bulunan dersler: Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Dil ve Anlatım dersleridir

 

MEB VİTAMİN GİRİŞ (LİSE) İçin tıklayınız >>

 

Meb Vitamin Giriş(Öğretmen)

 

Meb Vitamin Öğretmen girişinde ise öğretmenler öğrenciler için paylaşımlar yapabilmektedir. Ve ayrıca meslektaşlarıyla fikir alışverişinde bulunabilir, birbirlerinden tavsiyeler alabilirler

 

MEB VİTAMİN GİRİŞ (ÖĞRETMEN) İçin tıklayınız


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Bilim-Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI