Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınSAMSUN’DAN GÜNCEL HABERLER

Tarih: 30-12-2016 16:45:09 + -


Osmanlı tarihinde önemli yer teşkil eden tarihi binaları, camileri ve türbeleriyle, futbol takımı olan Samsunspor’uyla SAMSUN HABER her daim dinç, hareketli ve dinamik bir yapı sergilemektedir.


SAMSUN’DAN GÜNCEL HABERLER

Yeşillikleriyle, kendine has sofra kültürüyle, 19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkmasıyla başlayan sürecin ilk başlama durağı olmasıyla, buğday ve tütün yetiştiriciliğiyle, Osmanlı tarihinde önemli yer teşkil eden tarihi binaları, camileri ve türbeleriyle, futbol takımı olan Samsunspor’uyla SAMSUN HABER her daim dinç, hareketli ve dinamik bir yapı sergilemektedir. Bizler içeresinde yer aldığımız ve çalışmalarımızı sürdürdüğümüz habercilik alanında hızlı yaşan şehrimizin adımlarına ritim tutturmayı başardık. Samsun ilimizin hızına yetişebilmek için alanında uzman ve senelerin tecrübesine sahip muhabir arkadaşlarımıza, vardiyalı sistem ile çalışabilecek ve aynı zamanda işini arzuyla yürütmekte olan ekip arkadaşlarımıza ilaveten kadromuzun genişliğine ihtiyaç duymaktayız. Haber sisteminde ihtiyaç olan her doneyi sisteme kazandırıp, kazandıklarını da elinde tutarak daha fazla ilerleme hedefleri kuran ajansımız, belirlediği hedeflere ulaşmakta da başarı göstermektedir. Sonucunda ise haber sistemimizden memnun ve bizleri takip etmeyi tercih eden ziyaretçilerimizi görmek bizlerin en büyük ödülüdür.

Samsun Haber Dinamikleri

Habercilik içerisinde SAMSUN HABER en kapsamlı ve dinamik olan bir sistemi akılları getirmektedir. Nüfus bakımından Türkiye’nin en kalabalık ilk 20 şehrinin arasında yer alan Samsun ilimiz, kültürel faaliyetleri konusunda oldukça aktiftir. Tarihsel mekanları ve dünya tıp literatürüne kazandırdığı buluşları ile her daim gündemde kalmayı başaran Samsun ilimiz ile ilgili haberler, sadece bu ilimizde ikamet eden insan topluluğunu değil aynı zamanda tüm Türkiye’yi de yakından etkilemektedir. Bu sebeple Samsun haberlerinin toplanması konusunda sadece tek bir bölgeye ya da sadece belli sürelerde yönelmek çok büyük bir hata olur. Bizleri yakından takip eden ziyaretçilerimizi bileceği gibi, bizler haberlerimizde en ufak gelişmeye yer verip ilgililerine sunarken, haberlerin en çıplak, en gerçek hali ve en güncel gelişmeler ile karşınıza çıkmaktayız. Hava yolları, karasal ve deniz yolları şeklinde ulaşım imkanı olan Samsun ilimiz turistlerin de uğrak bir şehri olarak karşımıza çıkmaktadır. Samsun ulaşım yollarındaki gelişmeler ve en güncel haberleri yakından takip etmek için bizler sizlere anlık sunum yapmaya devam ediyor olacağız.

Samsun Haberlerinde Spor

Samsun ilimizde spor severler çok fazla sayıdadır. Ülkemizin çoğu ilinde olduğu gibi en büyük payı ise futbol almaktadır. Samsun ilimize ait olan ve Lig içerisinde büyük başarılara imza atan ve atmaya da devam eden Samsunspor fanatikleri il içerisinde çok fazla sayıdadır. Çok büyük bir kesimi yakından ilgilendiren Samsunspor ile ilgili gelişmelerin SAMSUN HABER akışında yer almaması imkansız. Bizler de Samsunspor takımımıza gönüllerini veren yüzbinlerce insanı merakta bırakmıyor ve her gelişmeyi sıcağı sıcağına sizlere sunuyoruz. Ajansımız her zaman olduğu gibi sizlerden tarafımıza gelecek olumlu veya olumsuz dönüşleri dört gözle beklemektedir. Sizlerin fikir ve düşünceleri bizler için çok önemli olup, önümüzdeki hedefleri belirlememizde dikkate aldığımız il donedir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI