Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınSAMSUN’DAN HABERLER

Tarih: 30-12-2016 16:37:04 + -


Ülkemizin dört bir yanından yürütmekte olduğumuz habercilik sistemimiz, Samsun ilinde de detaylı, titiz ve hızlılık çerçevesinde tarafımızdan sürdürülmektedir. Siz değerli takipçilerimizin en güvenli kaynaklardan, en hızlı habercilik anlayışı dahilinde sunduğumuz SAMSUN HABER altında birçok kategorilerimiz var.


SAMSUN’DAN HABERLER

Ülkemizin dört bir yanından yürütmekte olduğumuz habercilik sistemimiz, Samsun ilinde de detaylı, titiz ve hızlılık çerçevesinde tarafımızdan sürdürülmektedir. Siz değerli takipçilerimizin en güvenli kaynaklardan, en hızlı habercilik anlayışı dahilinde sunduğumuz SAMSUN HABER altında birçok kategorilerimiz var. Haber konularına göre belirlenen kategorilerimiz,

·         Ekonomi ile ilgili haberler,

·         Siyasal haberler,

·         Ekonomiyle ilgili haberler,

·         Sanat ile ilgili haberler,

·         Sosyal haberler,

·         Magazin haberleri,

·         Bilimsel ve teknik haberler,

·         Spor haberleridir.

Haber kaynaklarımız yukarıdaki kategorilere göre branşlara ayrılırlar. Böylece siz değerli takipçilerimiz, ülkemizin dört bir yanındaki haberleri, anlık gelişmeleri tek bir adresten alabilme imkanına sahip olursunuz.

Samsun’da Sıcak Gelişmeler

2.5 milyona yakın nüfusa sahip olan Samsun ilimizde her gün önemli gelişmeler olmaktadır. Meydana gelen bu gelişmelerin bir kısmı ülkemizde yaşayan tüm insanları yakından ilgilendirirken bir kısmı ise sadece Samsun ilinde ikamet eden insanların ilgisini çekebilecek olaylardır.  Haberlerimizin hedef kitlesinin büyüklüğüne bakmaksızın Samsun ilimizin her ilçesi ve hatta her mahallesinde dahi önemli gelişmeleri sizler için takip etmekteyiz. Sonuç itibari ile SAMSUN HABER takibini detaylı olarak ele alan takipçilerimize gündem haberlerini anında ve doğru olarak ulaştırabilmekteyiz. Sektörün en iyisi olabilme hedefimizi kurulduğumuz ilk günden bu yana sürdüren ajansımız, bu konuda üzerimize düşen sorumlulukların da farkındadır. Hedeflerimizin gerçeğe dönüşmesini alanında uzman ve profesyonel haber muhabirlerimize, işi akışını hızlandırabilmek için kurmuş olduğumuz sisteme ve alt yapımızı kuvvetlendiren haber ağımızın sistematikliğine borçluyuz. Sizler de Samsun’da yaşanan sıcak gelişmeleri ilk öğrenenlerden olmak için bizimle kalın.

Samsun Haberlerini Bizden Öğrenin

Samsun’da ikamet edenler, Samsun’da yakınları bulunanlar ve ülkemizin tüm illerini kendi ili benimseyip güncel gelişmelerin takibini sürdürenler… Tüm takipçilerimizin haber alabilme konusunda aradıkları kriterleri sizlere sunan tek bir adres olarak, bizler sizlerin tüm beklentilerinizi karşılayabilecek alt yapıya ulaştık. Amacınız en doğru ve en hızlı SAMSUN HABER detaylarına ulaşabilmek ise doğru adrestesiniz. Haberlerimizdeki akış günlük olarak değil anlık olarak sağlanmaktadır. Bizler için günde 1 ya da 2 kez haber sunumu anlayışı asla olmadı. Çünkü haberlerin günlük limitleri, haber toplama saatleri gibi bir durum olamaz. Böyle yarım habercilik sistemimiz yerine vardiyalı olarak çalışan ve her bölgeye eşit dağılmış kadromuzu oluşturduk. Samsun ilinde olan bir gelişme durumunda, anında biz orada olur, gerekli ve doğru bilgilere en kısa sürede ulaşır ardından ise sizler ile son durumu olduğu gibi, tüm çıplaklığı ile paylaşırız.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI