Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınSAMSUN HABER AKIŞLARI

Tarih: 30-12-2016 16:34:10 + -


Türkiye’nin en kalabalık 16. şehri olan ilimizde meydana gelen haberler SAMSUN HABER olarak ülke genelinde yapılan haberlerin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır.


SAMSUN HABER AKIŞLARI

İl Nüfus Müdürlüğü’nün 2016 verilerine göre Samsun ilimizin son nüfusu 1.279.884 sayısına ulaşmıştır. 632.014 kişisi erkek, 647.870 kişisi kadın olan nüfus dağılımı oranları %49,38 erkek, %50,62 oranın ise kadınlardan oluştuğu bilinmektedir. Türkiye’nin en kalabalık 16. şehri olan ilimizde meydana gelen haberler SAMSUN HABER olarak ülke genelinde yapılan haberlerin büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Karadeniz Bölgesi’nin Orta Karadeniz bölümünde yer alan Samsun ilimiz, içerisinde bulunduğu bölgenin ise en kalabalık şehridir.

Samsun, tıp alanındaki başarıları ile ülkemizde en gözde olan şehirlerimizdendir. Tıp konusundaki güncel gelişmeler halkımıza en kısa süre içerisinde ve ilk kaynak olarak ulaştırılmaktadır. Samsun haberleri denildiğinde her ne kadar ülkemizde tıp dünyası alanındaki yenilikler gelse de bu kadar ile sınırlı değildir. Turizm potansiyelinin çok yoğun olduğu Samsun ilimiz tarihimizde yer alan İstiklal Savaşının başladığı yerdir. Bu sebeple Kale Camii, Taşhan, Tâceddin Paşa Câmii, Saat Kulesi, Büyük Camii başta olmak üzere daha çok fazla sayıda tarihi değerlere sahiptir. Tarihi güzelliklerimizin ve değerlerimizin olduğu değerli şehrimizin her noktasındaki gelişme bizler için önemlidir.

Bölgenin En Kalabalık İli Samsun’dan Haberler

Kalabalık olan şehirlerde haberler oluşturulurken çok daha geniş ağ alt yapısına ve deneyimli personellere ihtiyaç duyulur. Kadromuzda yer alan profesyonel muhabirlerimiz sayesinde sizlere SAMSUN HABER sunumlarımız en doğru ve en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. İçerisinde bulunduğumuz sektör içerisinde işinde işini doğru yapmak ne kadar önemliyse hızlılık da o kadar önemlidir. Hızlılığın ve doğru haberciliğin önemini bilerek, güçlü ve aynı zamanda da her bölgeye düzenli olarak oluşturmuş olduğumuz alt yapımız sayesinde güvenilir ve beklentilere cevap verebilen haber sistemimizi sizlere ulaştırabiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Samsun İlçelerinden Detaylı Haberler

Samsun habercilik anlayışımız, hiçbir zaman sadece merkezi alanları ele almaktan ibaret olmadı. Habercilik sistemimiz içerisinde Samsun ilimizin ilçelerinde yaşanan gelişmeler, merkez semtlerindekiler kadar değerli ve önemlidir. İlkadım, Atakum, Bafra, Çarşamba, Vezirköprü, Canik, Terme, Tekkeköy, Havza, Alaçam, 19 Mayıs, Ayvacık, Kavak, Salıpazarı, Asarcık, Ladik ve Yakakent olmak üzere Samsun ilimize bağlı olan 17 ilçe üzerinde haber kaynaklı çalışmalarımız özenli ve detaylı olarak sürdürülmektedir. Sonuç itibari ile SAMSUN HABER denildiğinde duyulup öğrenilmesi kolay olan haberlerin yansıra eş dağılımlı sistemimiz ile birlikte her noktadan ve her semtten haberleri işimiz arasında görmekteyiz. Sizler de en doğru haberlere en hızlı kaynaktan ulaşmak için bizleri takip edebilirisiniz.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI