Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınSAMSUN HABER KAYNAKLARIMIZ

Tarih: 30-12-2016 16:49:59 + -


Türkiye gündemine oturup, çok sayıda insanın merakını uyandıran SAMSUN HABER yayın bantlarımız kendilerine özel Samsun haber kaynaklarımız tarafından oluşturulmaktadır.


SAMSUN HABER KAYNAKLARIMIZ

Türkiye gündemine oturup, çok sayıda insanın merakını uyandıran SAMSUN HABER yayın bantlarımız kendilerine özel Samsun haber kaynaklarımız tarafından oluşturulmaktadır. İçerisinde bulunmuş olduğumuz habercilik sektöründe yer aldığımız ilk gün itibari ile kandırmaca, kopya, sağlam olmayan bilgilerden oluşan haberleri sunmadık. Hedefimiz kendi ekibimiz taflanından toplanan olay kanıtlarını ve tüm gerçekliğiyle son durumunu sizlere haber şeklinde iletebilmek. Samsun haberlerde en çok gündeme gelen ve hatta zaman zaman sesini dünyaya duyuran tıp alanındaki haberleri bizzat kendi ekibimiz tarafından elde edip, daha projelerin başladığı ilk gün itibari ile sunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yalansız, dolansız, gereksiz bilgi içermeden, en sade ve en öz şekliyle haberleri ilk bizden öğrenmek için sizleri de sitemize bekleriz. Son dakika haberlerin ilk yayınlandığı adreste sizleri bekliyoruz.

Samsun Haberlerde İlk Kaynak

Profesyonel ve uzman kadromuzun genç, dinamik ve hızlı çalışma prensibi ile SAMSUN HABER denildiğinde ilk akla gelen haber ajanslarından biriyiz. Sektörümüzde elde ettiğimiz öncülük hiçbir zaman bizleri rehavete kaptırmadı. Tam tersi olarak her zaman bulunduğumuz konumu korumanın çok daha zor olduğunun bilincinde olarak çalışmalarımızı daha sıkı olarak sürdürdük. Tüm bunların sonucunda sizlerden gelen olumlu mesajlar, teşekkür mailleri ile doğru yolda olduğumuza emin olduk. Bizler her zaman daha iyisini yapabileceğimize, yerine göre kendimizi bile geçerek daha iyi haberciliği Türkiye’ye ulaştırabileceğimize inanıyoruz. Bu sebeple siz değerli okuyucularımızdan ve takipçilerimizden olumlu veya olumsuz her türlü fikir, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Hatta sizlerden gelen şikayetler bile tarafımızdan teşekkür ile karşılanmaktadır. Çünkü sizlerden gelen her fikir ve düşünce bizlerin hedeflerinin daha büyümesini sağlamaktadır. Samsun haberde ilk kaynak olarak bilinen ajansımızın en büyük sırrı hitap ettiğimiz kitlenin duygu, fikir ve düşüncelerine önem vererek yolumuzu belirlemektir.

Doğa Harikası Samsun

Yeşil alanlarıyla, doğasıyla, fındığıyla ve dahası muhteşem güzellikleri ile meşhur olan ilimiz Samsun’un güzelliklerini korumak ve kollamak gazeteciler ve medya mensupları olarak bizlerin görevi. Sürdürmekte olduğumuz SAMSUN HABER politikamızın içerisinde ‘Samsun güzelliklerini nasıl koruyabilir, yok olmalarını önleyebiliriz?’ sorularına yer veren haber ajansımız günlük akışlarında yok olmak ile burun buruna gelen, gizliden bazı amaçlar uğruna yok edilmek üzere olan güzellikleri gündeme getirmektedir. Çünkü Samsun hepimizin. Ancak hepimiz el ele verip, birlik olup kararlı adım atabilirsek Samsun’un güzelliklerini koruyabiliriz. Bizler gerekli araştırmalarımızı ve takibimizi yerinde ve zamanında sürdürmekteyiz. Ardından köşe yazarlarımız tarafından Samsun güzellikleri ve yaşadığı tehlikeler kaleme alınmaktadır. Samsun ilimizin muhteşem güzelliklerini kaybetmemek dileğiyle biz her gün daha fazla çalışıyor olacağız. Tüm ekibimizin ortak temennisi bu olmak ile birlikte, haber ajansımız olarak çevremize duyarlı, insanlığa faydalı hizmet sürdürme hedefimizden asla vazgeçmeyeceğiz. Sizlerin yanımızda olduğunuzu hissetmek bizlere en büyük gücü veriyor.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI