Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınSAMSUN HABERLERİ YAĞIYOR!

Tarih: 30-12-2016 16:47:55 + -


Ülkemizdeki her ile ayrı değer verip, her ilimizin her köyünde ve her köşesinde güncel haberlere önem veren ekibimiz SAMSUN HABER toplarken de aynı titizlik ve özeni gösteriyor.


SAMSUN HABERLERİ YAĞIYOR!

Ülkemizdeki her ile ayrı değer verip, her ilimizin her köyünde ve her köşesinde güncel haberlere önem veren ekibimiz SAMSUN HABER toplarken de aynı titizlik ve özeni gösteriyor.

Samsun’un Türkiye’nin kalabalık şehirler arasında yer almasından dolayı gün içerisinde çok fazla olay meydana gelmektedir. Nerede bir olay var ise ajans ekibimiz de tam da orada olabilmektedir. Çünkü bölgesel dağıtım sistemimiz sayesinde anlık olaylara erişebilmemiz son derece kolay. Sizler de haberi en doğru ve en güvenilir kaynağından almak isteyenlerdenseniz sitemize bekleriz. Birçok ajanslara bizlerden dağılan haberleri ilk öğrenen olabilir ve kaliteli haber takip olanağı sunabilirsiniz. Samsun ilimizden yağan haberleri istediğiniz kategoride takip edebilmeniz ve seçerek okuyabilmeniz için hem kategori oluşumlarımızı en doğal şekli ile hazırladık hem de haberlerimizin başlığını tam da haberleri özetleyebilecek kelimeleri seçerek belirledik. Bugüne kadar göstermiş olduğumuz titizliği bundan sonraki haberlerimizde de sürdüreceğimize emin olabilirsiniz.

Samsun Haber Yazarları

Türkiye’nin en gözde şehirlerinden olan Samsun ilimizde haberler, en tecrübeli ve işinde profesyonel haber muhabirlerimiz tarafından toplanır. Gerekli bilgiler ve kayıtlar olay yerinde alınır. Sonrasında ise haberlerin sunumu ayarlamak ayrı bir uzmanlık alanı gerekir. Haberlerin sunumu SAMSUN HABER yazarlarımız tarafından özenlice ve tam da olayı anlatan kelimeler ile sizlere aktarılır. Olaydan alınan kayıtlar, görüntüler veya videolar ise asla süslenmeden, ellenmeden ve değiştirilmeden olduğu gibi tüm çıplaklığı ile siz değerli takipçilerimize sunulur. Haber takiplerinizden sonra uzman görüşleri ya da yazar fikirleri için köşe yazılarımızı takip edebilirsiniz. Buradaki yazarlarımız ise gün içerisinde yaşanan olayları kendi bakış açısı ile alır ve farklı gözlerden ele aldıkları konuları sizlere sunarlar. İsteyen okuyucularımız istedikleri yazıların altına kendi yorumlarını, fikir ve görüşlerini ekleyebilir ve kendi bakış açılarını sitemize yansıtabilirler. Farklı bakış açısı, haberlerin toplanması ve sunulması sırasında etik olmasa da yorumlanma ve değerlendirme aşamasında son derece önemli bir hal alır.

Samsun’dan Spor Haberleri

Samsun ilimizde spora ilgi oldukça yüksek düzeydedir. Düzenli olarak sunduğumuz SAMSUN HABER yayınlarımızda spora gerekli ilgi ve önem gösterilmektedir. Özellikle birçok Samsunlunun kalbinde yatan Samsunspor fanatikliği hiç de azımsanacak boyutta değildir. Bizler kalbinizdeki spor ilgisini ve öğrenmek istediklerinizi biliyor ve tüm gelişmeleri anlık olarak kayıt altına alarak en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Samsunspor oyuncu transferleri, Samsunspor’da oyuncu yaralanmaları, Samsunspor’un oynadığı ve oynayacağı maçlar, Samsunspor’un ligdeki son durumu… Özetle Samsunspor ile ilgili öğrenmek isteyeceğiniz her ne varsa ilk olarak bizlerden öğrenebilirsiniz. Türkiye’mizin tüm dünyada olduğu gibi yüksek ilgisi olduğu futbol alanındaki takibatımızın ve haber sunumumuzun siz değerli okuyucularımızı memnun edeceğini umuyoruz. Eksik bulduğunuz ya da olsa daha iyi olduğunuz her ne varsa çekinmeden bize ulaşarak öneri ve şikayetlerinizi bildirmenizi de önemle rica ediyoruz. 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI