Bugun...
Bizi izleyin:SAMSUN HABERLERİ

Tarih: 30-12-2016 16:45:32 + -


Haberciliği il il, ilçe ilçe ve semt semt sürdürdüğümüz sektör içerisinde SAMSUN HABER büyük bir alan teşkil etmektedir. Karadeniz bölgesinin en fazla nüfusa sahip olan ili Samsun, insanların çok olması sebebiyle olayların da en çok gerçekleştiği bir il olarak karşımıza çıkmaktadır.


SAMSUN HABERLERİ

 

Haberciliği il il, ilçe ilçe ve semt semt sürdürdüğümüz sektör içerisinde SAMSUN HABER büyük bir alan teşkil etmektedir.  Karadeniz bölgesinin en fazla nüfusa sahip olan ili Samsun, insanların çok olması sebebiyle olayların da en çok gerçekleştiği bir il olarak karşımıza çıkmaktadır. Haber toplama merkezlerimizdeki ekipler sadece Samsun ilinin merkezi bölgelerinde çalışmamalar birlikte toplamda Samsun’un 19 ilçesinde ve ayrıca her ilçenin her semtinde araştırmalarını an ve an takip ederek en güncel bilgilere ve olaylara yerinde ulaşmaktadırlar. İçerisinde bulunduğumuz sektör gereği bizler için Samsun’un en kalabalık ilçeleri olan İlkadım, Atakum, Bafra, Canik ve Çarşamba ne kadar önemliyse, Vezirköprü, Tekkeköy, Terme, 19 Mayıs, Havza, Alaçam, Ladik, Asarcık, Salıpazarı, Kavak ve Ayvacık da aynı öneme sahiptir. Samsun haberleri takibinizde merkezi mekanlardaki gelişmeleri bulabileceğiniz sitemizde, köy ve kasabalara ait gündem haberlerini de en hızlı şekilde öğrenme imkanına sahipsiniz.

 

Samsun Haber Merkezlerimiz

Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış olan alt yapımız, yerel çalışmalarını sergilemek üzere Samsun ilinde de hizmet vermektedir. Haber ağımızda sağlamış olduğumuz branşlaşma sayesinde her bir muhabirimiz kendi alanındaki haberlerin takibini üstlenmiştir. Her ne kadar SAMSUN HABER denildiğinde genel anlamda bir habercilik sistemi akla gelse de bizler herkesin kendi alanında uzmanlaşmasına önem vererek daha detaylı habercilik hizmetlerini sunmayı kendimize ilke edindik.

Samsun ilinde yaygın olarak sürdürülen tarım faaliyetleri örneğin tütün yetiştiriciliği, sebzecilik ve buğday gibi ürünler ile ilgili gelişmeler en kısa süre içerisinde halka duyurulmalıdır. Samsun ilinde tarım ile ilgilenen birçok çiftçi öğrendikleri haberler ışığında iş hayatına ve dolayısı ile geleceğine yol çizmektedir. Habercilik faaliyetlerimizi sürdürürken en hızlı haberin yanı sıra en doğru haberin önemin bilincindeyiz.  Samsun ilinde yaşanan gelişmeler ve takip edilen haberler tabi ki tarım ile sınırlı değil. Ancak bizler sorumluluğumuzun bilincinde olduğumuzu anlatabilmek için sizlere bir örnek sunmak istedik.

Samsun’da Haber Akışı

Samsun iline bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşturulmuştur. Ekip çalışanlarımızın tecrübelerinin ışığı altında en doğru bilgiye direk kaynağından erişmektedirler. SAMSUN HABER ekibimiz iş akışını sağlarken zamanlamaya, uzmanlığa göre iş bölümüne dikkat etmektedir. Haber sistemimiz içerisinde yer alan vardiyalı çalışma prensibi ile tüm Türkiye’de olduğu gibi Samsun ile ilgili haberleri de en kısa zamanda ve yerinden alınmış en doğru bilgiler ile takip edebilmektesiniz. Bizle kalın, her şeyden haberdar kalın.

SAMSUN HABERLERİ

Karadeniz bölgemizin en kalabalık ili olan Samsun’da gündeme gelen haberler ülkemizi etkileyen boyutta olup oldukça sık rastlanmaktadır. Özellikle de merkezi yerleşim yerlerinde bazen gülümseten bazen ise üzen haberler ile karşılaşmaktayız. Ancak bizler sektörümüzün özel yaklaşımını belirlemiş ekibimiz ile SAMSUN HABER organizasyonlarımızı sadece merkezi bölgelerde değil, en küçük kasabasında ve köyünde dahi sürdürmekteyiz. Samsun ilimizin her ilçesinden ve hatta her köyünden günlük haberleri ilk öğrenen siz olmak için sizler de bizleri takip edebilirsiniz. Geniş sisteme sahip haber ağımız ve profesyonel muhabirlerimiz ile dinç ve dinamik yapımızı sektörümüzün en iyileri olabilmek için ayarladık. Sizlerde bizlerden öğrendiğiniz her adreste kaliteyi ve güveni bulacaksınız. Habercilik alanının lideri olan ajansın farkını sizlere de yaşatmak ister ve sitemize bekleriz.

Samsun Haberlerinin Tam Adresi

Yerel gazetecilik ve habercilik anlayışını benimseyip sistemini bu doğrultuda düzenleyip, kadrodaki branşlaşmayı sağlayan ajansımızın temel hedefi Samsun’un atan kalbi olabilmektir. Nasıl ki bir kalp atarak tüm hücrelere gerekli kanı ulaştırabiliyorsa, bizler de Samsun ili ile sizlerin arasındaki bağı en kuvvetli hale getirebilmeyi hedefliyoruz. Samsun ilimizde yaşayan, Samsun’da en yakınları olanlar kadar ülkemizin dört bir yanını takip etmek, gelişen haberlerden haberdar olmak isteyen takipçilerimiz de bizlere teşekkür mesajlarını iletmektedir. Sizlerden gelen mesajlar için öncelikle teşekkürü borç bilip, bizlere olumlu veya olumsuz dönüş yaparak yardımcı olan tüm takipçilerimize buradan teşekkür ederiz. Çalışmalarımızı sürdürmekte olduğumuz haber sistemimizin temel kollarından bir tanesi SAMSUN HABER ekibimiz olmak ile birlikte dinamik ve döngüsel süreklilik ilkesini benimsemiş alt yapımız ile anlık iletilerini sizler için paylaşmaktadır. Samsun ilimizin tüm ilçelerinden, görevli muhabir arkadaşlarımızdan aldığımız her haberi sizlere yansıtmakta ve önem dercesine göre sitemizde sergilemekteyiz. Aynı zamanda Samsunspor haberleri, magazin haberleri, siyasi haberler, son dakika haberleri gibi kategorilerimizden takip etmek istediğiniz alana yönelebilmenizi kolay kılan ara yüzümüz ile sizleri de sitemizde ağırlamaktan ve önemli veya önemsiz demeden her haberi anlık olarak yansıtabilmekten tüm ekibimiz olarak gurur duymaktayız.

Samsun Haber Muhabirlerimiz

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de haber toplayabilmek çoğu anlarda güçtür. Çatışma anında dahi bizler kameramız ile elde edip sizlere nakledebildiğimiz haberlerimiz ile meşgul oluruz. Gazetecilik mesleği, içinizdeki paylaşma duygusu çok fazla oranda değilse kolay kolay kimsenin yapamayacağı mesleklerden bir tanesidir. Bilgi toplamanın ve topladıkları bilginin paylaşma sevincini kalplerinde yaşayan SAMSUN HABER muhabirlerimiz işlerini adeta bir yaşam tarzı olarak benimsemişlerdir. Samsun ilimizde de vardiyalı sistem dahilinde çalışan muhabirlerimiz her günün, her saati ve hatta her saatin her anı sizler için yaşanan son dakika haberlerini, güncel anlık yaşanan gelişmeleri takip etmektedir. Sizler de bu yoğun çalışmalarımız sonucunda, meydana gelen olayları anlık olarak öğrenebilmekte ve gerekliyse kendiniz için önemli olabilecek tedbirleri alabilmektesiniz.


FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI