Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   AltınTaşımacılıkta Profesyonel Çözümler

Tarih: 01-05-2017 12:13:25 Güncelleme: 01-05-2017 12:18:25 + -


Hayat zorlu bir süreçtir. Bu süreçte yaşam bizi nereye sürüklerse oraya gitmek zorundayız. İnsan hayat boyu ekmeğinin peşinde koşar. Bu koşuşturmanın doğal bir süreci olarak sürekli taşınmak zorunda kalabilir. Her taşınma insanlar için bir zulüm haline gelir. Eşyaların paketlenmesinden tutun taşınmasına kadar her aşamada insan büyük yıpranmalar yaşar.


Taşımacılıkta Profesyonel Çözümler

Hayat zorlu bir süreçtir. Bu süreçte yaşam bizi nereye sürüklerse oraya gitmek zorundayız. İnsan hayat boyu ekmeğinin peşinde koşar. Bu koşuşturmanın doğal bir süreci olarak sürekli taşınmak zorunda kalabilir. Her taşınma insanlar için bir zülüm haline gelir. Eşyaların paketlenmesinden tutun taşınmasına kadar her aşamada insan büyük yıpranmalar yaşar.

 

Zorlu nakliyat olarak yaşadığınız tüm sıkıntıların farkındayız. Sıkıntılarınızı gidermek için bütün ayrıntıları önceden düşünerek taşıma ekibi oluşturduk. Ekibimizi oluştururken müşteri memnuniyeti odaklı bir ekip oluşturduk. Ekibimizde yer alan elemanları alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşturduk. Ekibimizin elemanları günübirlik çalışan kişiler olmayıp maaşlı elemanlardır. Bu yüzden ekibimizin müşterilerine karşı herhangi bir olumsuz yaklaşımı olamaz.

 

Zorlu nakliyat olarak eşyalarınızı taşırken kendimize ilkeler belirledik. Tüm hizmetlerimizi hiçbir müşterimizi ayırt etmeksizin bu ilkelere sadık kalarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Zorlu nakliyat olarak çalışma ilkelerimiz şunlardır.
1- ZAMANINDA TESLİMAT: Taşımacılık sektöründe yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi zamanlama konusudur. Bütün eşyalarınız kamyonumuza yüklü iken gideceğiniz şehirde yaşayacağınız sıkıntıların farkında olan ekibimiz hiçbir vakit kaybetmeden güvenilir bir şekilde size verilen süreye sadık kalarak eşyalarınız zamanında taşınır.


2- SİGORTALI TAŞIMA: Taşıma konusunda en büyük tereddütlerden birisi ya eşyalarımın başına bir iş gelirse endişesi olmuştur. Bu anlamda nakliyat şirketimiz mağdur olmamanız için sizinle önceden sigorta anlaşması imzalar. Yük emtea sigorta şirketi ile anlaşmış olan firmamız eşyaları taşımadan önce ekspertiz firmamız tarafından eşyalarınızın bedeli hesaplanır. Herhangi bir aksilikte bütün eşyalarınızın bedeli sigorta şirketi tarafından karşılanır. Taşıma işlemi bittikten sonra ekibimiz kırılan dökülen eşyalarınızı tespit edip zararınızı karşılamayı ilke edinmiştir.


3- UYGUN FİYAT: Ekibimizin elemanları maaşlı elamanlar olmadığı için size taşımacılık konusunda en uygun fiyatı veriyoruz. Ekipmanlar, araçlar ve elemanlar bize ait olduğu için taşınma maliyetinizi minimum düzeye indiriyoruz. Birçok firma elemanlarını iş oldukça topladığı için maliyet boyutu artmaktadır. Kamyonu, elemanı ve ekipmanı kiralayan bir firmanın size uygun fiyat vermesi imkansızdır.


4- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Taşıma sektöründe en sık karşılaşılan sorunlardan birisi evinizi taşıyacak ekibin iş öncesinde sizinle son derece kibar bir konuşma yaptıktan sonra iş sırasında ve iş sonrasında aynı inceliği göstermemesidir. O zaman anlıyorsunuz ki kişi işi alabilmek için size kibarlık oyunu oynamıştır. Firmamızın bu kadar güçlü ve öncü firma olmasının en önemli sebebi memnun ettiği müşteri kitlesidir. Bizi ayakta tutan en büyük güç memnun ettiğimiz müşterilerimizin bize referans olmasıdır. Memnun kalan her müşterinin bizi eşine dostuna tavsiye edeceği bilincindeyiz. Bu tavsiyelerin bizi nakliyat sektöründe zirveye getireceğini çok iyi biliyoruz. O yüzden çalışma prensibimiz olarak ” insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederiz” sözünü kendimize düstur edindik.


5-HER KONUDA DESTEK: Paketleme, taşıma, montaj gibi bir çok konuda size yardımcı olmayı kendimize vazife edindik. Eksper ekibimiz bütün eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için ön çalışma başlatır. Eşyaların durumuna göre uygun araç belirler. Sizinle iş öncesi bir sözleşme imzalar. Sözleşme size verdiğimiz sözlerin güvence altına alınması içindir. İş sonrası mağdur olmamanız için sözleşme yapılır. Bütün eşyalarınız sigortalanır. Teslimat günü saati belirlenir ve bu süreye sadık kalınır. Teslimat yapıldıktan sonra bütün eşyalarınızın montajı yapılır. İş bitiminden sonra eşyalarınızın durumu tespit edilir. Kırılan çizilen tüm eşyalarınız zararlarınız firmamız tarafından karşılanır. İş öncesi iş sırası ve iş sonrası kibarlığı ve nazikliği elinden bırakmayan firmamız size her konuda destek olmayı kendine görev edinmiştir.

 

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

 

Ev taşımak sürekli bir sıkıntı olarak insanın kafasını meşgul etmiştir. Acaba eşyalarım kırılmadan dökülmeden istediğim tarihte taşınacak mı sorusu hep zihinleri bulandırmıştır. Zorlu nakliyat olarak taşınma problemlerinize son teknolojik donanım ve sağlam bir ekiple çözüm üretmeye çalışıyoruz.
Ev taşımada asansörlü taşımacılığı aktif olarak kullanan Zorlu nakliyat firmamız 15 kata kadar olan bütün binalarda taşıma yapabilmektedir. Asansörlü taşıma hem eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar hem de taşıma işleminin kısa sürede gerçekleşmesini sağlar.

 

Zorlu nakliyat olarak asansörlü araçlarımız aktif olarak hazır bir şekilde bekletiyoruz. Firmamız bünyesinde 4 asansörlü nakliyat aracı ve 8 kapalı nakliyat aracı ile taşınma sorununuzu çözmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hangi şehirde olursanız olun, eviniz kaçıncı katta olursa olsun 15 kata kadar bütün katlarda asansörlü taşıma yapılır.

 

Taşınma sırasında binanın asansörleri genelde yöneticiler ve kapıcılar tarafından kapatılır. Binalarda kullanılan asansörler yük taşıma için elverişli değildir. Eşyalarınız hamallar aracılığı ile katlara taşınırken çoğu zaman duvarlara çarpma, eşyaların düşmesi, kırılması ve çizilmesi gibi istenmeyen durumlar görülmektedir. Bu olumsuz durumu yaşamamanız için Zorlu nakliyat olarak asansörlü taşımacılığa geçtik. Eşyalarınız güvenli bir şekilde kısa sürede taşınır.

 

Uzun yıllardır hizmet veren Zorlu nakliyat uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışan öncü nakliyat firmalarından birisidir. Kısa sürede Türkiye’ de en çok tercih edilen nakliyat firması olan zorlu nakliyat gücünü mutlu ettiği müşterilerden almaktadır.

 

Zorlu nakliyat olarak bütün eşyalarınız yük emtea sigorta şirketi tarafından sigortalı bir şekilde taşınır. Oluşacak hasarlar şirketimi bünyesinde karşılanır. Ulaştırma bakanlığı genel müdürlüğü tarafından yetki alan firmamızın K1 ve K3 yetki belgeleri bulunur.

 

Zorlu nakliyat firması olarak işimizi ciddiye alıyoruz. Tüm personelimiz alanında uzman ve eğitimli kişilerdir. Ekibimizin elemanları şirketimiz bünyesinde sürekli çalışan elemanlardır. Bu yüzden çalışma ve iş maliyetini minimum düzeye düşürerek size en uygun taşıma fiyatını sunuyoruz. Firmamızın bünyesinde tecrübeli şoför, marangoz ve tesisatçı hazır bir şekilde bulunur. Sizlere iyi hizmet vermek adına firmamız hiçbir masraftan kaçmamıştır.

 

Zorlu nakliyat firması olarak ilk yaptığımız iş evinize bir eksper göndermektir. Eksper evdeki eşyalarınızı analiz eder. Eşyalarınızın bedelini çıkararak eşyalarınızı sigorta kapsamına alır. Ekibimiz eşyalarınızı özenli bir şekilde paketler. Paketleme için sizden ekstra bir ücret alınmaz. Paketleme ekibimiz alanında uzman profesyonel kişilerdir.

 

Zorlu nakliyat firması olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta Türkiye’nin her noktasına hizmet götürüyoruz. Evden eve nakliyat, depo taşımacılığı fabrika taşıma gibi taşımacılık işlerinde güvenilir bir firmadır.

 

 


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Güncel Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI