Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   0
   BIST
  • DOLAR
   0
   Dolar
  • EURO
   0
   Euro
  • ALTIN
   0
   Altın


Talha Yılmazer


Facebookta Paylaş

2017 Pet mağazası - 10 Nisan 2017 Pazartesi
Tarih: 01-04-2015 22:17:00 Güncelleme: 10-04-2017 17:45:00


Pet mağazası veya pet shop fark türde hayvan satışı yapılan perakende işyerleridir. Pet mağazaları ayrı olarak hayvan yemi ve aksesuar satarlar.

Pet mağazaları ekseriyetle hanede beslenmek üzere akvaryum, balık, küçük kuşlar ve küçük memeliler satarlar. Ayrı olarak son senelerde küçük sürüngenler de popüler hane hayvanı olmuş ve pet shoplarda satılmaya başlamıştır.

Bir hayli gelişmiş ülkede pet mağazalarında kedi ve köpek gibi büyük sayılan hayvanların satışı yasaktır. Bu tür hayvanlar ancak yetiştirme çiftliklerinden ve savunucu ailelerden alınabilmektedir. Türkiye'de ise pet mağazalarında her tür hayvan satılabilir. Bu konuda teşebbüsleri olan bir takım hayvan hakları müdafaa edicisi sivil toplum örgütleri bulunmaktadır.

Pets shop işleriniz için bizler oluşturduğumuz sitede evcil hayvan satın alma, yemek, giyecek ve evcil hayvanlar ile ilgili haberlerin bulunduğu web sitemizi tasarladık. Sizlerde sitemizi ziyaret ederek hertürlü ihtiyacınızı ve bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemize sürekli olarak güncel içerik eklenmektedir. Bu sayede sizlerde en güncel haberlere ulaşabilir, bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Pet shop bildiğimiz tüm evcil hayvanların ve bu hayvanların ihtiyaç duyacağı tüm ürünlerin satıldığı işyerleridir. Akvaryumcu ise yalnızca akvaryum da yaşayabilen balık kaplumbağa gibi hayvanların ve bu hayvanların ihtiyaçlarının satıldığı dükkanlardır. Pet shopla akvaryumcu arasındaki fark dükkanda satılan malların çeşitliliğidir.

Akvaryumcu açmak için evvela kalabalık bir yerde yaşıyor olmak ve akvaryum balıkları ile ilgilenen yeterli sayıda potansiyelin olması gereklidir. Akvaryumcuda satılan ürünler genel ihtiyaca yöntelik olmadığından akvaryumcu açmak isteyenlerin müşteri potansiyelini hesaplamadan işyeri açmalarını önermiyoruz.

Petmağazaları ekseriyetle hanede beslenmek üzere akvaryum, balık, küçük kuşlar ve küçük memeliler satarlar. Günümüzde sürüngen hayvan türleride pet shoplarda popüler hale gelmiş ve sürüngen hayvanların satışı da pets shoplarda yapılmaktadır.

Bir hayli gelişmiş ülkede pet mağazalarında kedi ve köpek gibi büyük sayılan hayvanların satışı yasaktır. Bu tür hayvanlar ancak yetiştirme çiftliklerinden ve savunucu ailelerden alınabilmektedir. Türkiye'de ise pet mağazalarında her tür hayvan satılabilir. Bu konuda teşebbüsleri olan bir takım hayvan hakları müdafaa edicisi sivil toplum örgütleri bulunmaktadır.

Pet mağazası veya pet shop fark türde hayvan satışı yapılan perakende işyerleridir. Pet mağazaları ayrı olarak hayvan yemi, sarf malzemesi ve aksesuar satarlar.

Pet mağazaları ekseriyetle hanede beslenmek üzere akvaryum, balık, küçük kuşlar ve küçük memeliler satarlar. Son zamanlarda sürüngen hayvan türleride pet shoplarda popüler hale gelmiş ve sürüngen hayvanların satışı da pets shoplarda yapılmaktadır.

Bir hayli gelişmiş ülkede pet mağazalarında kedi ve köpek gibi büyük sayılan hayvanların satışı yasaktır. Bu tür hayvanlar ancak yetiştirme çiftliklerinden ve müdafaa edici ailelerden alınabilmektedir. Türkiye'de ise pet mağazalarında her tür hayvan satılabilir. Bu konuda girişimleri olan bazı hayvan hakları savunucusu sivil toplum örgütleri bulunmaktadır.

Pets shop işleriniz için bizler oluşturduğumuz sitede evcil hayvan satın alma, yemek, giyecek ve evcil hayvanlar konusunda haberlerin bulunduğu internet sitemizi tasarladık. Sizlerde sitemizi ziyaret ederek hertürlü ihtiyacınızı ve bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Sitemize daimi olarak aktüel muhteva ilave etmektedir. Bu sayede sizlerde en aktüel haberlere erişebilir, bilgi sahibi olabilirsiniz.  

 

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Osman Zeki Öner
  Osman Zeki Öner
 • Osmanlı
  Osmanlı
 • Kubat Ötme Bülbül
  Kubat Ötme Bülbül
 • Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
  Neşet Ertaş Evvelim Sen Oldun
 • Aytaç Doğan İç Benim İçin
  Aytaç Doğan İç Benim İçin
 • İsmail Tunçbilek Derdin ne
  İsmail Tunçbilek Derdin ne
VİDEO GALERİ
YUKARI